React programátor na živnosť/s.ro. s Homeoffice, až 5000 € mesačne

Dynamic Designs s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Frontend programátor budeš programovať webové aplikácie v REACT a Typescript.
Čaká ťa spolupráca so skvelým tímom a denná komunikácia v angličtine s možnosťami realizácie vlastných nápadov a riešení.
Tvojou úlohou bude účasť na kompletnom cykle vývoja softvéru od návrhu a vývoja až po testovanie aplikácie.

Ako to pri medzinárodných tímoch býva, pracujeme najmä remote, ale radi ťa uvítame aj v našej kancelárii v Košiciach.
Náš postoj je otvorený a vždy sa radi postavíme a urobíme niečo navyše pre správne riešenie.
Milujeme svoju prácu a staráme sa o dobrú kultúru, dbáme na zdravú pracovnú záťaž a snažíme sa udržať udržateľné tempo vo všetkých fázach projektu.

Technológie: REACT, TYPESCRIPT, MATERIAL UI, DOCKER

Možnosť homeoffice po zaškolení, občerstvenie na pracovisku, priateľská atmosféra, možnosť pracovať s najnovšími technológiami na zaujímavých projektoch.
Podpora zo strany kolegov a skúseného teamleadera.
Stabilná práca v etablovanej firme. Možnosť rotácie medzi projektami.

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o zasielanie životopisov v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ReactJS, Typescript

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

ReactJS - Pokročilý
TypeScript - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Programátorské myslenie a profesionálne skúsenosti s vývojom v React JS/Typecsript.
Prehľad vo webových technológiách HTML5, SCSS, Bootstrap, Microsof Azure Cloud.
Zmysel pre zabezpečenie kvality a presnosti.
Profesionálne komunikačné zručnosti v anglickom jazyku a "problem-solving" prístup.
Zodpovednosť, orientácia na výsledok.
Samostatnosť, pritom schopnosť tímovej práce.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa IT consultingom a outsourcingom.
Od roku 2014 máme za sebou históriu poskytovania vysoko kvalitných služieb našim zákazníkom v oblasti vývoja softvéru. Pri tvorbe špičkových softvérových riešení spolupracujeme s poprednými svetovými spoločnosťami. Máme osvedčené skúsenosti s implementáciou AI pre našich zákazníkov, nakoľko umelú inteligenciu považujeme za nevyhnutný krok v inovácii a budujeme systémy poháňané AI.

Naši klienti sa angažujú v oblastiach od IT, energetiky cez poisťovníctvo a poradenstvo až po bankovníctvo.

V oblasti poradenstva ponúkame rôznych IT konzultantov od obchodných analytikov, architektov, vývojárov softvéru, testerov a dizajnérov.
Vyvíjame softvér od mobilných aplikácií, cez desktopové aplikácie až po veľké škálovateľné systémy, ktoré prispôsobujeme individuálnym potrebám klientov.
Používame najnovšie overené dostupné technológie, aby sme informovali o trendoch vo vývoji a údržbe IT infraštruktúry.
Na požiadanie organizujeme IT školenia o súčasných technológiách a postupoch.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4243143  Dátum zverejnenia: 20.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 000 EUR/mesiac