Java Programátor Viedeň 8000 € mesačne na živnosť/s.r.o.

Dynamic Designs s.r.o.

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
8 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj webovej aplikácie podľa požiadaviek zákazníka onsite vo Viedni.
Popis:
- jedná sa o vývoj systému pre telekomunikačného operátora
- vývoj web aplikácie v Jave a Springu na základe technickej špecifikácie
- začiatok remote, potom prechod na fulltime onsite

Požiadavky:
- skúsenosti s vývojom v Jave na úrovni seniora - 5 rokov skúseností

Používaný technologický stack:

- Java, Spring, Hibernate

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT Consulting

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
Spring - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Sme spoločnosť zaoberajúca sa IT consultingom a outsourcingom.
Od roku 2014 máme za sebou históriu poskytovania vysoko kvalitných služieb našim zákazníkom v oblasti vývoja softvéru. Pri tvorbe špičkových softvérových riešení spolupracujeme s poprednými svetovými spoločnosťami. Máme osvedčené skúsenosti s implementáciou AI pre našich zákazníkov, nakoľko umelú inteligenciu považujeme za nevyhnutný krok v inovácii a budujeme systémy poháňané AI.

Naši klienti sa angažujú v oblastiach od IT, energetiky cez poisťovníctvo a poradenstvo až po bankovníctvo.

V oblasti poradenstva ponúkame rôznych IT konzultantov od obchodných analytikov, architektov, vývojárov softvéru, testerov a dizajnérov.
Vyvíjame softvér od mobilných aplikácií, cez desktopové aplikácie až po veľké škálovateľné systémy, ktoré prispôsobujeme individuálnym potrebám klientov.
Používame najnovšie overené dostupné technológie, aby sme informovali o trendoch vo vývoji a údržbe IT infraštruktúry.
Na požiadanie organizujeme IT školenia o súčasných technológiách a postupoch.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4000822  Dátum zverejnenia: 9.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 8 000 EUR/mesiac