.NET programátor na živnosť s možnosťou Homeoffice, Košice, 3300 - 4000 € mesačne

Dynamic Designs s.r.o.

Miesto práce
Hečkova 9, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3500 - 4400 € mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie webových aplikácií v .NET (C# alebo VB.NET) podľa špecifikácie.

Možnosť homeoffice po zaškolení, občerstvenie na pracovisku, priateľská atmosféra, možnosť pracovať s najnovšími technológiami na zaujímavých projektoch.

Prosíme o zasielanie životopisov v anglickom alebo nemeckom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

C# alebo VB.NET

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
Visual Basic .NET - Základy

Počet rokov praxe

2

programátorské myslenie, flexibilita a chuť učiť sa nové technológie, ochota cestovať

Sme spoločnosť zaoberajúca sa IT consultingom a outsourcingom.
Od roku 2014 máme za sebou históriu poskytovania vysoko kvalitných služieb našim zákazníkom v oblasti vývoja softvéru. Pri tvorbe špičkových softvérových riešení spolupracujeme s poprednými svetovými spoločnosťami. Máme osvedčené skúsenosti s implementáciou AI pre našich zákazníkov, nakoľko umelú inteligenciu považujeme za nevyhnutný krok v inovácii a budujeme systémy poháňané AI.

Naši klienti sa angažujú v oblastiach od IT, energetiky cez poisťovníctvo a poradenstvo až po bankovníctvo.

V oblasti poradenstva ponúkame rôznych IT konzultantov od obchodných analytikov, architektov, vývojárov softvéru, testerov a dizajnérov.
Vyvíjame softvér od mobilných aplikácií, cez desktopové aplikácie až po veľké škálovateľné systémy, ktoré prispôsobujeme individuálnym potrebám klientov.
Používame najnovšie overené dostupné technológie, aby sme informovali o trendoch vo vývoji a údržbe IT infraštruktúry.
Na požiadanie organizujeme IT školenia o súčasných technológiách a postupoch.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3512211  Dátum zverejnenia: 9.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3500 - 4400 € mesačne