Reagujte bez životopisu

Opatrovateľ/ka

DYMA s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NEMECKO-HOLANDSKO
Poskytovanie opatrovateľských služieb ,spoločenských služieb ,služieb domácnosti
Dľžka turnusov 4 - 8 týždňov alebo dohodou
Platové ohodnotenie je od 1850 do 2500 Eur /mesačne
Podmienka: slovenská živnosť
Cestovné hradené do výšky 150-200 EUR alebo preplatené v plnej výške

-široká ponuka, možnosť výberu
-bez záväzkov
-bez poplatkov
- cestovné hradené extra vo výške 150-180 EUR alebo aj v plnej výške
- bezplatná strava a ubytovanie v rodinách
- sme Vám k dispozícii počas pobytu aj po ňom
kontakt:- Mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme sprostredkovateľská spoločnosť, ktorá poskytuje personálne služby v oblasti zdravotníctva pre opatrovateľky a zdravotnícky personál v zahraničí.
ID: 4159755  Dátum zverejnenia: 10.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac