Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Majster výroby

DYHA TIROLA s.r.o.

Miesto práce
Moldava nad Bodvou
Termín nástupu
11.5.2024 / podľa dohody
1 050 EUR/mesiac* mesačné výkonové bonusy od +10% * príplatky za nadčasy a zastupovanie * ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* organizácia práce
* motivácia a hodnotenie zamestnancov na pridelenej zmene
* kontrola dodržiavania technologických a pracovných postupov
* kontrola kvality
* aktualizácia výrobnej dokumentácie
* sledovanie a vylepšovanie procesu výroby
* kontrola dochádzky
* kontrola dodržiavania požiarnych a bezpečnostných predpisov

* práca v slovenskej rodinnej firme s dlhoročnou históriou
* stabilná klientela z Dánska, Nórska, Švédska, Thajska, Japonska, Lotyšska, Belgicka, UK
* mesačné a ročné bonusy
* príplatok za zmennosť
* dotovaná zamestnanecká jedáleň
* možnosť cestovania za klientmi do Škandinávií
* teambuildingové aktivity
* bezproblémové parkovanie na pracovisku
* pracovné oblečenie podľa vlastného výberu
* možnosť dotovaného ubytovania

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.5.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* skúsenosti s riadením ľudí a prax v výrobnej firme sú výhodou
* organizačné schopnosti
* samostatnosť a rozhodnosť
* schopnosť učiť sa, ochota, flexibilita

Spoločnosť DYHA TIROLA s.r.o. je slovenská rodinná firma s históriou od r. 1970. Vyrábame rotačne lúpanú bukovú dyhu určenú pre producentov sedacieho nábytku. Pôsobíme na trhoch v Škandinávií, Beneluxe, Pobaltských štátoch a v Japonsku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4767003  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac