IT Architekt Senior

DWC Slovakia a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiaczáleží od skúseností a znalostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom priateľskom tíme analytikov, ktorý sa špecializuje na projekty v oblasti dokumentov manažmentu, workflow a elektronizácie služieb štátnej správy a samospráv bude tvojou náplňou práce prevažne:
- zber a analýza nových alebo zmenových požiadaviek zákazníka na funkcionalitu systému,
- vytváranie štúdie uskutočniteľnosti riešenia a komunikácia s klientom,
- tvorba detailnej funkčnej špecifikácie pre klienta (návrh procesov v BPMN2 notácii, prípadov použitia, objektového modelu, obrazoviek, logiky, práv a ostatných oblastí pre implementáciu riešenia s pomocou Enterprise Architekt),
- zadávanie detailných požiadaviek pre vývoj funkčných oblastí,
- konfigurácia riešenia, komunikácia s vývojom a preverenie funkčnosti implementácie,
- vytváranie osnovy testovacích scenárov alebo kompletné testovacie scenáre pre automatizované testy,
- participácia na tvorbe ponúk pre obchod a prezentácia riešenia potenciálnym klientom,
- pre technicky zdatných analytikov je orientácia hlavne na návrh analýzu a návrh štruktúry a logiky integračných rozhraní na okolité systémy.
Po nástupe ťa čaká interné vzdelávanie v rámci ktorého spoznáš detailne náš základný produkt po používateľskej, administrátorskej a hlavne analytickej stránke na to, aby si mohol tvoriť návrhy jeho úprav.

- zázemie stabilnej slovenskej spoločnosti,
- možnosť rýchleho odborného rastu,
- individuálny prístup k zamestnancom,
- striedavý homeoffice,
- desiata pre zamestnancov jeden krát v týždni
- sick day

Reakcie na zaslané CV zasielame len v prípade kladného posúdenia CV a to pozvaním na osobný pohovor. Uchádzačom, ktorí nevyhovujú vyjadrenie nezasielame. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
UML - Unified Modeling Language - Základy
XML - Základy
BPMN2 - Základy

Vodičský preukaz

B

- prax v oblasti IT analýzy a návrhov riešení pre vývoj
- prax v oblasti návrhov integrácii systémov, BPMN2 procesov a UML návrhov je veľkou výhodou nie však podmienkou,
- kvalitné komunikačné zdatnosti,
- logické myslenie a schopnosť učiť sa neustále nové veci

DWC Slovakia a.s. je renomovaná slovenská softvérová spoločnosť so sídlom v Bratislave, ktorá sa už dlhé roky špecializuje na oblasť spracovania elektronických dokumentov a s nimi súvisiacich procesov – a to nielen v oblasti verejnej a štátnej správy (eGovernment), ale aj v komerčnej sfére.
Našim zákazníkom ponúkame špičkové riešenia vybudované na báze sofistikovaných a viackrát ocenených technológií rakúskej spoločnosti Fabasoft - vedúceho európskeho dodávateľa softvérových riešení v oblasti Document Management System, Enterprise Content Management, Workflow, Content Governance a eGovernment.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4054412  Dátum zverejnenia: 30.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac