IT support konzultant (podpora zákazníkov)

DWC Slovakia a.s.

Miesto práce
Mlynské nivy 71, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vybavovanie telefonických a mailových požiadaviek zákazníka
evidencia prijatých požiadaviek do interného informačného systému a kontrola ich vybavenia
príprava materiálov na školenie a vykonávanie školení používateľov
testovanie aplikácie
písanie používateľskej dokumentácie (návodov na použitie)

práca v príjemnom mladom kolektíve
možnosť profesionálneho rastu
priateľské pracovné podmienky
zodpovedajúce mzdové ohodnotenie

Reakcie na zaslané CV zasielame len v prípade kladného posúdenia CV a to pozvaním na osobný pohovor. Uchádzačom, ktorí nevyhovujú vyjadrenie nezasielame. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dobré znalosti PC - podmienkou
vítaná prax v styku so zákazníkmi
komunikačné zručnosti

DWC Slovakia a.s. je renomovaná slovenská softvérová spoločnosť so sídlom v Bratislave, ktorá sa už dlhé roky špecializuje na oblasť spracovania elektronických dokumentov a s nimi súvisiacich procesov – a to nielen v oblasti verejnej a štátnej správy (eGovernment), ale aj v komerčnej sfére.
Našim zákazníkom ponúkame špičkové riešenia vybudované na báze sofistikovaných a viackrát ocenených technológií rakúskej spoločnosti Fabasoft - vedúceho európskeho dodávateľa softvérových riešení v oblasti Document Management System, Enterprise Content Management, Workflow, Content Governance a eGovernment.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3996403  Dátum zverejnenia: 6.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac