Vybavovanie reklamácii / skladník s EN jazykom (bez VZV). Bratislava.

DVBMarket s.r.o.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
11/2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 - 1 400 EUR/mesiac2 mesiace základná mzda 1050 € bez DPH, po zaučení základ 1050 € + odmeny na základe výsledku firmy +(150 € - 350 €).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem - Výdaj tovaru. Vybavovanie reklamácii , dohľad nad dodržiavaním termínov u dodávateľov tovaru, starostlivosť o zákazníkov a komunikácia výhradne v EN jazyku.

Práca cez deň, voľné víkendy a sviatky.
Obedná prestávka.
Klimatizovaný priestor , vlastná kancelária.
Odmeny na základe výsledku firmy.
Možnosť pracovať aj ako živnosť, aj ako s.r.o. (nie TPP)
Prax nie je potrebná.

Informácie o výberovom konaní

Pracovná doba :
PO - PIA , 7h denne - 8:30 - 16 :00.

Miesto práce : Bratislava II, Pod. Biskupice (Vrakuňa)

CV a ML zasielajte emailom do 25.11.2020 na adresu [email protected] , predmet : "Kolega DVBMarket"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika výhodou.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Mozilla Thunderbird - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Prax ako vedúci skladu, alebo reklamačného oddelenia výhodou. Anglický jazyk podmienkou.

Hľadáme mladého kolegu, ktorý by vedel zastrešiť after sales komunikáciu so zákazníkmi a dodávateľmi v Anglickom Jazyku v oblasti TV techniky a Internetových zariadení. Pozitívny vzťah k elektronike a dobrá znalosť angličtiny je nutnosťou.

Tvojou náplňou práce bude :

- Preberanie zásielok od kuriérov (balíky od 1 do 30kg) , rozdeľovanie a spracúvanie prijatého tovaru na servis, alebo ďalší predaj.

- Chystanie tovaru podľa vystavených faktúr a následné expedovanie zásielok kuriérom.

- Zodpovednosť za fungovanie servisu , sledovanie termínov a logistika servisu priamo k zákazníkovi, resp dodávateľom po celom svete.

- Písomná komunikácia prostredníctvom emailu , alebo cez Skype v Anglickom jazyku.

(znalosť Nemčiny , Francúzštiny, Španielčiny, Čínštiny výhodou , nie podmienkou.)

DVBMarket s.r.o. je malá, progresívna firma z Bratislavy, ktorá pôsobí na trhu od roku 2013.

Predáva tovar veľkoobchodným zákazníkom a poskytovateľom internetu zo 150 krajín Európy a sveta.
Wifi Routre, Modemy , Vykrývače , Settopboxy , príslušenstvo.

Spoločnosť vlastní 5 internetových obchodov a distribuuje tovar s doručením nasledujúci p. deň od Grónska až po Nový Zéland.

Hviezdna 38
82106 Bratislava 2
ID: 3944283  Dátum zverejnenia: 23.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac