Fakturant - administratívny pracovník

Duynie s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
s dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac13. plat + ročné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vystavenie zákazníckych faktúr - práca v systéme Microsoft Dynamics
• Kontrola a odsúhlasenie dodávateľských faktúr
• Spolupráca s logistickým oddelením
• Spracovanie databázy dodávateľov a odberateľov
• Komunikácia s dodávateľmi aj s odberateľmi
• Iné administratívne úkony

• Notebook
• Príjemné pracovné prostredie
• Možnosť Home office
• Samostatná práca s možnosťou sebarealizácie
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Stabilné zázemie nadnárodnej spoločnosti
• Školenia, Teambuilding
• Firemné benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

• samostatnosť, zodpovednosť
• precíznosť
• spolupráca v tíme
• flexibilita
• logické myslenie
• dobré organizačné schopnosti
• zvládanie stresu pod pracovným tlakom

Spoločnosť Duynie s.r.o. sa špecializuje na udržateľné riešenia vo výžive zvierat založené na vedľajších produktoch potravinárskeho priemyslu, priemyslu výroby nápojov a biopalív. Naša spoločnosť je etablovaná v mnohých krajinách Európy. Poskytujeme poradenstvo a servis spracovateľom rastlinných komodít tým, že dokážeme zabezpečiť uskladnenie, dopravu, konzerváciu, kontrolu kvality vedľajších produktov. Výrobcovia sa preto môžu plne koncentrovať na výrobu ich hlavných produktov, napr. potravín alebo bio-palív. Následne Duynie Feed konvertuje tieto vedľajšie produkty na výživné a udržateľné krmivá pre hospodárske zvieratá. Naša materská spoločnosť Duynie Group využíva vedľajšie produkty na výrobu krmív pre domáce zvieratá, resp. na ich zhodnotenie v bioplynových staniciach.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4590574  Dátum zverejnenia: 16.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac