Pracovník skladu - zásobovač sekvencie

Duvenbeck Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Opletalova, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
1 050 - 1 182 EUR/mesiacMožnosť zárobku v priemere do výšky 1.170€/brutto: základná mzda 900€/brutto + prémia 150€/brutto a príplatky v priemere do 120€/brutto. Po 12 mesiacoch do výšky 1.130€/brutto a príplatky v priemere do 120€/brutto. Po 18 mesiacoch do výšky 1.182€/brutto a príplatky v priemere do 120€/brutto. - Stravné lístky v hodnote 5,5,-€ (doplatok zamestnanca 2,10-€). - Práca v kmeňovom stave spoločnosti Duvenbeck. - Mzda vyplácaná vždy do 7. dňa v mesiaci. - Nejedná sa o prácu na živnosť. - Odmena za návrhy na zlepšenie do 100€. - Odmena za doporučenie nového kolegu 300€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava objednávok materiálu.
Dokladanie materiálu.
Obsluha skladu.
Manipulačné práce v oblasti logistiky a skladového hospodárstva.
Preukaz VZV NIE je potrebný.

- Práca v kmeňovom stave stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- NEJEDNÁ sa o prácu na živnosť.

Jedná sa o prácu v 3 zmennej prevádzke. Zmennosť je 12 hodín. Krátky a dlhý týždeň. Víkend voľný.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Technický, doprava, logistika

Prax na pozícii/v oblasti

logistika, skladové hospodárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť,

Sme dcérskou spoločnosťou logisticko-prepravnej spoločnosti DUVENBECK a na Slovensku pôsobíme už viac ako 20 rokov. Medzi naše primárne aktivity patrí skladovanie, logistika, špedičná činnosť, výroba automobilových komponentov a nákladná doprava. Pre našich zamestnancov vytvárame komfortné pracovné prostredie a konkurencieschopné platobné podmienky.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4541458  Dátum zverejnenia: 30.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac