Reagujte bez životopisu
Logo Duvenbeck Slovensko, s.r.o.

Pracovníčka sekvencie dielov (CTPark Devínska)

Duvenbeck Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
CTPark Bratislava, Opletalova, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
01.06.2024
1 050 - 1 204 EUR/mesiac1050€ - 1 204€/mesiac podľa odpracovaných mesiacov. Priemerná mzda po skúšobnej dobe 1170€. Nástupná mzda: * 900€ + dochádzkový bonus 150€ + príplatky, * po 12 mesiacoch: základ 900€ + dochádzkový bonus 150€ + výkonová zložka 80€ + príplatky. * po 18 mesiacoch: základ 900€ + dochádzkový bonus 150€ + výkonová zložka 154€ + príplatky. - Príplatky podľa Zákonníka práce za prácu v noci, nadčas, sviatky. - Stravné lístky v hodnote 5,10€ (doplatok zamestnanca 2€). - Preplácanie prípadných nadčasov na mesačnej báze. - Mzda vyplácaná vždy do 7. dňa v mesiaci. - NEJEDNÁ sa o prácu na živnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v sklade,
Triedenie a balenie plastových dielov podľa požiadaviek zákazníka VW Bratislava,

Informácie o výberovom konaní

Jedná sa o prácu v trojzmennej prevádzke.
Zmennosť krátky a dlhý týždeň.
Víkend sa nepracuje.
Dobrý zdravotný stav.
Práca je vhodná pre ženy.

Ďakujeme za záujem, ale kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

V súvislosti s týmto výberovým konaním spoločnosti Duvenbeck Slovensko, s.r.o , IČO: 35 782 986, Opletalova 71, 841 07 Bratislava, vystupujete ako dotknuté osoby podľa článku 13 Nariadenia EP a Rady EÚ 2016/679. Poskytnutie údajov na účel výberového konania je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe žiadosti dotknutej osoby v zmysle čl.6, odst.1, písm.b) všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov- neposkytnutie osobných údajov na uvedený účel znemožňuje účasť na výberovom konaní.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

logistika, výroba, JIS, sekvencia

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

logistika, skladové hospodárstvo, sekvencia dielov

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť
Precíznosť
Samostatnosť
Flexibilita

Sme dcérskou spoločnosťou logisticko-prepravnej spoločnosti DUVENBECK a na Slovensku pôsobíme už viac ako 20 rokov. Medzi naše primárne aktivity patrí skladovanie, logistika, špedičná činnosť, výroba automobilových komponentov a nákladná doprava. Pre našich zamestnancov vytvárame komfortné pracovné prostredie a konkurencieschopné platobné podmienky.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ján Novožilov
Tel.: +421917194227
E-mail: poslať životopis
ID: 4508485  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac