Plánovač prepráv / disponent

Duvenbeck Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Hegyeshalom, Maďarsko
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiacRočný bonus / pohyblivá zložka, príplatky k stravovaniu, príplatky k cestovným nákladom, Mesačný bonus 200 EUR (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie a riadenie prepravy Nahverkehr, tj prepravy na krátke vzdialenosti
- Predaj nákladu partnerom
- Disponovanie – komplexné úkony súvisiace s organizáciou dopravy
- Hľadanie nových potenciálnych partnerov a konzultácie s nimi
- Neustály kontakt so subdodávateľskými partnermi
- Vykonávať úlohy súvisiace s prepravou
- Vedenie nákladných kilometrov a administratíva

- stabilné firemné zázemie, dlhodobé pracovné príležitosti,
- možnosť nástupu do práce ihneď,
- konkurencieschopný plat,
- podpora stravovania, motivačný bonusový systém,
- zľavnené teplé jedlá,
- zabezpečenie ubytovania na požiadanie,
- nové, supermoderné pracovné prostredie,
- vlastné projekty, profesionálne výzvy, kariérne príležitosti,
- mladistvý, agilný, súdržný tím.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- dobré organizačné schopnosti, flexibilita, odolnosť voči stresu,
- adaptabilita, schopnosť pracovať v tíme,
- vynikajúce komunikačné zručnosti a schopnosti riešiť problémy,
- znalosť MS Office,
- konverzačná znalosť nemčiny a/alebo angličtiny,
- silná, proaktívna osobnosť,
- otvorená, odolná povaha.
Výhodou je:
- vzdelanie alebo prax v oblasti logistiky a
v organizácii dopravy,
- konverzačná znalosť slovenčiny

Sme dcérskou spoločnosťou logisticko-prepravnej spoločnosti DUVENBECK a na Slovensku pôsobíme už viac ako 20 rokov. Medzi naše primárne aktivity patrí skladovanie, logistika, špedičná činnosť, výroba automobilových komponentov a nákladná doprava. Pre našich zamestnancov vytvárame komfortné pracovné prostredie a konkurencieschopné platobné podmienky.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4349630  Dátum zverejnenia: 8.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac