Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič vysokozdvižného vozíka - skladník

Duvenbeck Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
dohodou
774,4 - 1 104,4 EUR/mesiac774,4 - 1 074,40 EUR/mesiac podľa zručnosti a skúseností. Príplatky podľa Zákonníka práce za prácu v noci, nadčas, víkendy, sviatky. - Stravné lístky v hodnote 5,- Euro (doplatok zamestnanca 2,- Euro). - Bonusová zložka mzdy do 150,-Eur. - Preplácanie nadčasov na mesačnej báze. - Mzda vyplácaná vždy do 5. dňa v mesiaci - NEJEDNÁ sa o prácu na živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Manipulácia s materiálom na pákovom VZV značky Still 2to alebo 5to.
- Nakladanie a vykladanie tovaru na paletách.
- Vychystávanie / príprava materiálu na nakládku.
- Zodpovednosť za kontrolu prideleného úseku.
- Práca so skenerom.

- 13-ty plat.
- Odmeny za vykonané zlepšenia.
- Odmena za odporúčanie nového kolegu.
- Práca v kmeňovom stave stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Požadujeme:
Prax a skúsenosť s prácou na VZV je nutná.
Platné doklady na VZV .

Pracuje sa trojzmenne, v rozsahu pracovného týždňa pondelok až piatok.
Dobrý zdravotný stav podľa lekárskej prehliadky. Náklady spojené s vykonaním prehliadky sú hradené v hotovosti. Možnosť vykonať prehliadku u podnikového lekára.

Ďakujeme za záujem, ale kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technický, doprava, logistika

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Expert
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

logistika, skladové hospodárstvo

Počet rokov praxe

1

Manuálna zručnosť, dochvíľnosť, zodpovednosť.
Platné doklady na VZV - trieda I., druh W1

Pracovné agentúry prosím neposielať a nekontaktovať s ponukou servisu! Ďakujem

Sme dcérskou spoločnosťou logisticko-prepravnej spoločnosti DUVENBECK a na Slovensku pôsobíme už viac ako 20 rokov. Medzi naše primárne aktivity patrí skladovanie, logistika, špedičná činnosť, výroba automobilových komponentov a nákladná doprava. Pre našich zamestnancov vytvárame komfortné pracovné prostredie a konkurencieschopné platobné podmienky.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4269026  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 774,4 EUR/mesiac