Reagujte bez životopisu

Vodič vysokozdvižného vozíka - skladník

Duvenbeck Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
CTPark Bratislava, Ílová, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
ihneď alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
Od 954 EUR/mesiacstravné lístky v hodnote 4,- Euro - Práca v kmeňovom stave stabilnej medzinárodnej spoločnosti - Mzda vyplácaná vždy do 15. dňa v mesiaci - NEJEDNÁ sa o prácu na živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manipulačné práce v oblasti logistiky:
- manipulácia s materiálom na VZV
- nakladanie a vykladanie tovaru, paliet
- zásobovanie liniek

Informácie o výberovom konaní

Požadujeme:
Prax na VZV vítaná

Pracuje sa trojzmenne, dvojzmenne alebo na jednu zmenu.

Dobrý zdravotný stav.

Prácu ponúkame aj pre pobočku APP v Malackách.

Ďakujeme za záujem, ale kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

V súvislosti s týmto výberovým konaním spoločnosti Duvenbeck Slovensko, s.r.o , IČO: 35 782 986, Opletalova 71, 841 07 Bratislava, vystupujete ako dotknuté osoby podľa článku 13 Nariadenia EP a Rady EÚ 2016/679. Poskytnutie údajov na účel výberového konania je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe žiadosti dotknutej osoby v zmysle čl.6, odst.1, písm.b) všeobecného nariadenia o ochrane osobných údajov- neposkytnutie osobných údajov na uvedený účel znemožňuje účasť na výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technický, doprava, logistika

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - základy

Počet rokov praxe

2

Manuálna zručnosť, dochvíľnosť, zodpovednosť.

Sme logisticko-prepravná spoločnosť pôsobiaca viac desaťročí na pracovnom trhu.
Medzi naše primárne aktivity patrí skladovanie, logistika, špedičná činnosť ako aj nákladná doprava. Pre svojich zamestnancov poskytujeme dlhodobé a isté pracovné pozície s možnosťou osobného rastu.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Opletalová 71
841 07 Bratislava
ID: 4031828  Dátum zverejnenia: 24.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 954 EUR/mesiac