Vodič vysokozdvižného vozíka

Duvenbeck Slovensko, s.r.o.

APP Devínska Nová Ves, APP Malacky, Bratislavský kraj, okres Malacky
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manipulačné práce v oblasti logistiky:
- manipulácia s materiálom na VZV
- nakladanie a vykladanie tovaru, paliet
- práca so skenerom

Trvalý pracovný pomer,
13. plat

Informácie o výberovom konaní

Pracuje sa v 3 - zmennej a nepretržitej prevádzke .

Ďakujeme za záujem, ale kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technický, doprava, logistika

Počet rokov praxe

1

Požadujeme:
Prax a skúsenosť s prácou na VZV.
Platné doklady na VZV .
Dobrý zdravotný stav.
Čistý register trestov.

Manuálna zručnosť, dochvílnosť, zodpovednosť.
Platné doklady na VZV.

Spoločnosť Duvenbeck Slovensko, s.r.o. je druhým najväčším slovenským dopravcom a poskytuje zamestnanie pre viac ako 400 vodičov. Disponuje s vlastným vozovým parkom a jej obchodná činnosť sa prejavuje v oblasti dopravy, skladovania a logistiky.

Na slovensku pôsobíme už viac ako 12 rokov - neustále sa snažíme zdokonalovať svoje služby v rámci prepravy a poskytovať pre našich zamestnancov komfortné pracovné prostredie, ako aj nadštandardné platobné podmienky. Náš vozový park obnovujeme pravidelne a pri kúpe nových vozidiel berieme do úvahy neustále rastúce požiadavky našich vodičov.

Pre našich zamestnancov poskytujeme stabilné a dlhodobé zamestnanie a neustále sa snažíme vyhovieť ich individuálnym požiadavkám. Našim priroritným cieľom je neustále zlepšovanie sa v oblasti prepravy, vytváranie nadštandardných platobných podmienok pre našich vodičov a tým pádom aj zaradenie sa do najužšej skupiny najlepšie platiacich prepravných firiem na Slovensku.

Pre našich bývalích vodičov, ktorí sa v minulosti rozhodli skúsiť šťastie v iných firmách a aktuálne by mali záujem vrátiť sa knám, sme pripravili špeciálny program "Návratu" - v prípade, že ste u nás už pracovali a chcete sa k nám vrátiť, urobte tak a my vám započítame všetky vaše doteraz u nás odpracované roky a na základe toho vám nastavíme vyšší základný plat.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Opletalová 71
841 07 Bratislava
ID: 3362973   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou