Vedúci zmeny

Duvenbeck Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Opletalova 71, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánovanie pracovných zmien, koordinovanie činností v rámci skladu,
Riadenie, motivovanie, hodnotenie podriadených pracovníkov,
Vykonávanie dohľadu nad prijímaním a vyskladňovaním zásob,
Kontrola objednávok, cedenie predpísanej dokumentácie,
Kontrolovanie správnosti uskladňovania a manipulácie s mater. a tovarovými zásobami,
Kontrola dodržiavania bezpečnostných, protipožiarnych, hygienických predpisov,
Vykonávanie riadnej, priebežnej a mimoriadnej inventarizácie skl.zásob,
Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti.

TPP,
13. plat,
Mesačný bonus,

Informácie o výberovom konaní

Vyžadujeme prax na podobnej pozícii
Preukaz VZV

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technický, doprava, logistika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť, precíznosť, organizačné schopnosti

Sme dcérskou spoločnosťou logisticko-prepravnej spoločnosti DUVENBECK a na Slovensku pôsobíme už viac ako 20 rokov. Medzi naše primárne aktivity patrí skladovanie, logistika, špedičná činnosť, výroba automobilových komponentov a nákladná doprava. Pre našich zamestnancov vytvárame komfortné pracovné prostredie a konkurencieschopné platobné podmienky.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3212201  Dátum zverejnenia: 7.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou