Vodič MKD (C+E) / Ťahač návesu / Jednoosádka / Nástupný bonus 1000 EUR

Duvenbeck Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Mierová 2603, 093 01 Vranov nad Topľou
Termín nástupu
ihneď
Od 800 EUR/mesiacMožnosť mesačného zárobku od 2.000 do 2.800 EUR v čistom (závisí aj od turnusov). Základný plat od 800 brutto. Mimo základného platu je čistý denný zárobok minimálne 62.50 EUR do 72.50 EUR (sumy sú garantované a bez akýchkoľvek zrážok).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie nákladného vozidla (ťahač+náves)
• Jazda v jednoosádke v krajinách EÚ+GB
• Voliteľné pracovné turnusy: 2,3,4 týždňové, prípadne podľa dohody
• Nástup do práce: Vranov nad Topľou 093 01
• Odvoz na miesto výkonu práce 9-miest.mikrobusmi

Kontakt: +421908035801, +421911291148
[email protected]

• Stabilné a dlhodobé zamestnanie, trvalý pracovný pomer
• Nástupný bonus vo výške netto 1.000 EUR
• Nástupný plat vo výške brutto 800 EUR
• Zvyšujúca sa základná mzda na základe počtu odpracovaných rokov
• Denné diéty a bonusy od 62.50 EUR do 72.50 EUR
• Zaúčanie vodičov bez praxe
• Moderný vozový park, vozidlá: MAN, Mercedes, Volvo, Iveco (LNG)
• Skúsený disponenti (bývalí vodiči MKD), 24h služba
• Vozidlá vybavené palivovými kartami, telefónmi a automatickými OBU jednotkami

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme dcérskou spoločnosťou logisticko-prepravnej spoločnosti DUVENBECK a na Slovensku pôsobíme už viac ako 20 rokov. Medzi naše primárne aktivity patrí skladovanie, logistika, špedičná činnosť, výroba automobilových komponentov a nákladná doprava. Pre našich zamestnancov vytvárame komfortné pracovné prostredie a konkurencieschopné platobné podmienky.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1900997  Dátum zverejnenia: 24.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac