Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Predajca/pokladník

DUTY FREE HELIOS s. r. o.

Letisko Bratislava M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Marec 2024
1 300 EUR/mesiacPríplatky za prácu v sobotu , nedeľu a nočnú pracovnú zmenu. Možnosť pracovať nadčas za príplatok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Duty Free Shop na Letisku M.R.Štefánika v Bratislave s radosťou oznamuje voľné pracovné miesto na pozíciu Asistent predaja. Obchod je súčasťou International Chain of Duty-Free obchodov pôsobiacich v niekoľkých krajinách po celom svete.

Pozícia: Asistent predaja

Hlavnou činnosťou našich nových kolegov bude predaj exkluzívneho tovaru v špecializovanej predajni (kvalitné parfémy a kozmetika, prémiový alkohol, vína, luxusné doplnky, ...). Dopĺňanie tovaru do regálov podľa dohodnutých vizuálnych noriem, evidencia tovaru, inventarizácia.
Asistent predaja je šikovný človek, ktorý pozitívne a so záujmom prezentuje tovar zákazníkovi, dokáže vybudovať pozitívnu komunikáciu so zákazníkom a asistuje počas nákupu od ponuky, výberu tovaru až po platbu na pokladni.

Zodpovednosti:
- Obsluha zákazníka
- Dopĺňanie tovaru do regálov podľa dohodnutých vizuálnych noriem
- Evidencia tovaru, inventarizácia
- Práca s pokladňou - príjem hotovosti, práca s terminálom
- Udržiavanie čistoty v predajni

Požadované vzdelanie a prax:
Stredoškolské
Prax na podobnej pozícii je výhodou

Požadované zručnosti:
- Výborné komunikačné schopnosti
- Slovenský jazyk na úrovni expert
- Znalosť anglického jazyka na úrovni začiatočník alebo mierne pokročilý je výhodou.
- Vynikajúce prezentačné a predajné schopnosti, príjemné vystupovanie , orientácia na zákazníka.
Ponúkame:
- Pravidelné striedanie denných a nočných pracovných zmien po vzájomnej dohode.
- Priateľsky orientovaný tím spolupracovníkov.

- Zamestnanecké zľavy na nákup tovaru
- Pravidelné školenia a tréningy pre zamestnancov
- Pracovná uniforma
- Vianočný bonus

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Sales, Marketing,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ruský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vynikajúce komunikačné schopnosti, vynikajúce predajné a prezentačné schopnosti, príjemné vystupovanie.

Duty Free Helios s.r.o. je spoločnosť prevádzkujúca obchody na letisku M.R.Štefánika v Bratislave. Je súčasťou medzinárodnej siete Duty-Free obchodov pôsobiacich v niekoľkých krajinách po celom svete. Vo svojom portfóliu má predaj exkluzívneho alkoholu, cigariet ako aj doplnkov prémiových značiek ako je Guess, Furla, Calvin Klein, Fossil, Michael Kors, Skagen , Swarovski a mnohé ďalšie.
ID: 4775826  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac