Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Čašník / Čašníčka v ALTO Sushi

DUTRE, s.r.o.

Miesto práce
ALTO Sushi, 1. mája, Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacTringelty, platový rast, osobné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do reštaurácie / Sushi baru - ALTO SUSHI v centre mesta Liptovský Mikuláš, na pozíciu Čašník / Čašníčka.
Práca v príjemnom prostredí a vo výbornom kolektíve.
Práca v sushi bare, s kapacitou 18 miest na sedenie vo vnútri + 9 miest na letnej terase.
Náplň práce :
obsluha zákazníkov, odbornosť , znalosť jedálneho a nápojového lístka, príjmanie objednávok od zákazníkov, vynášanie a servírovanie jedál a nápojov, príprava nápojov, podieľanie sa na dokončovaní niektorích druhov jedál , komunikácia so zákazníkmi, zodpovednosť za rajón a objednávky, účtovanie zákazníkov.
Prax je výhodou, avšak nie je nevyhnutná. S radosťou Vás zaškolíme a všetkému priučíme.

Interné aj externé školenia.
Stabilné zázemie v rozrastajúcej sa spoločnosti
Práca na vysunutých pracoviskách, v outdoorovom aj indoorovom prostredí formou cateringových služieb.
Teambuildingy

Životopis s fotkou prosíme zaslať na emailovú adresu [email protected], a následne Vás budeme kontaktovať ohľadne termínu osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

čašník

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

férový a čestný prístup
úprimnosť
cieľavedomosť
komunikatívnosť
zodpovednosť
presnosť
základné hygienické návyky a čistota
Chuť pracovať, učiť sa novým veciam.
Chcenie zdokonaľovať sa a rozvíjať svoju osobnosť, či už po pracovnej alebo aj osobnostnej stránke.
Slušné vystupovanie.

DUTRE, s.r.o. je spoločnosť, ktorá prevádzkuje sushi bar / reštauráciu ALTO Sushi v Liptovskom Mikuláši. Zameriava sa prevažne na prevádzkovanie spomínaného Sushi baru, ktorý je lídrom na trhu už ôsmi rok a napreduje a expanduje v oblasti gastronómie aj za hranice regiónu, avšak jej záujmy siahajú aj do cateringovej sféry a spolupráce s rôznymi partnermi v oblasti gastronómie, či už reštauračnej alebo barovej.
ID: 3658992  Dátum zverejnenia: 11.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac