Kuchár - Sushi majster

DUTRE, s.r.o.

Miesto práce
ALTO Sushi, 1. mája, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiacOdmeny, tipy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v príjemnom prostredí a vo výbornom kolektíve a'la carte reštaurácie / sushi baru ALTO SUSHI v centre mesta Liptovský Mikuláš, s vyšším štandartom gastro prevádzky a s vyššou úrovňou obsluhy.
Príprava a dokončovanie prevažne sushi, studených a teplých predjedál, šalátov, polievok a dezertov.
Práca aj v otvorenej kuchyni.
Kuchár aj pre donáškovú službu.
Dodržiavanie hygienických a technologických postupov.

Osobné ohodnotenie na základe zásluh
Kariérny rast
Platový rast
Interné aj externé školenia
Práca v rozrastajúcej sa spoločnosti
Práca v atraktívnej a rozmanitej cateringovej sfére

Uchádzači o voľnú pracovnú pozíciu kuchára/sushi majstra v reštaurácii/sushi bare ALTO Sushi v Liptovskom Mikuláši, prosím kontaktujte nás emailom spolu so životopisom s aktuálnou fotkou tváre aj postavy. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Termín nástupu - IHNEĎ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár, kuchár - čašník, absolvent hotelovej akadémie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax je výhodou, avšak nie je nevyhnutná, nakoľko Vám odovzdáme všetky potrebné skúsenosti.
- Chuť a záujem učiť sa nové veci a trendy v gastronómii.
- Vzťah ku gastronómii a jedlu.
- Záujem zlepšovať sa a zdokonaľovať sa vo svojej profesii.
- Príjemné a ľudské vystupovanie a komunikácia.
- Schopnosť improvizácie a zvládanie stresových situácií.
- Férový, čestný a korektný prístup.
- Spolupráca v kolektíve, vzájomná pomoc, profesionalita, asertivita, zodpovednosť.

DUTRE, s.r.o. je spoločnosť, ktorá prevádzkuje sushi bar / reštauráciu ALTO Sushi v Liptovskom Mikuláši. Zameriava sa prevažne na prevádzkovanie spomínaného Sushi baru, ktorý je lídrom na trhu v regióne a širšom okolí, čo sa sushi týka, a napreduje a expanduje v oblasti gastronómie aj za hranice regiónu, či už formou prevádzkovania iných prevádzok v iných regiónoch , ako napríklad úśpešné opätovné prevádzkovanie spomínaných zariadení Apresski Bar Dedovka, a Panorama prosecco bar, na svahu v lyžiarskom stredisku SNOWPARADISE, Oščadnica - Veľká Rača, alebo spolupráce so sesterskými spoločnosťami v iních gastro prevádzkach, alebo v cateringovej sfére, v oblasti sushi and bar cateringu.

Medvedzie 158/40
02744 Tvrdošín
ID: 3602058  Dátum zverejnenia: 18.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac