Reagujte bez životopisu

Hľadáme šarmantné promotérky a promotérov na pozíciu Hostess v oblasti HoReCa | 10-14€/hod

Dustream production s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
10 - 14 EUR/hod.mzda zahŕňa variabilnú zložku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šarmantné ženy a šarmantných mužov na hostessing na prezentáciu inovatívneho produktu v HoReCa prostredí v mestách Bratislava, Trenčín, Trnava, Nitra, Prievidza, Banská Bystrica, Košice, Michalovce, Lučenec, Prešov, Poprad a Žilina.

Podmienky

  • Vek 21+
  • Vodičský preukaz skupiny B a vlastné auto výhodou, nie podmienkou
  • Preplácanie nákladov na PHM
  • Pracovný fond 60-80 hodín mesačne
  • Pravidelná práca štvrtok - sobota od 18:00 do 24:00
  • Preferovaná dohoda so študentmi a živnostníkmi
  • Práca v dvojčlenných tímoch
  • Zaujímavé školenia
  • Dlhodobá spolupráca

Ak si osobnostne výrazná/ý, pozitívne naladená/ý a máš záujem, tak hľadáme práve teba! Životopis s fotografiou zašli cez inzerát alebo priamo mailom na [email protected]. Budeme sa tešiť na spoluprácu s Tebou!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Dustream production s.r.o. sa zaoberá činnosťami v oblasti zabezpečovania cateringu, organizácie eventov a sprostredkovateľskej činnosti v oblasti predaja a služieb.
www.dustream.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Renáta Jesenská
Tel.: +421907344497
E-mail: poslať životopis
ID: 4814563  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.