Reagujte bez životopisu

Predajca Waterdrop | Aupark Bratislava

Dustream production s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 3541/18, Petržalka
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových členov do nášho tímu pre predajňu Waterdrop, ktorá sa nachádza v Auparku. Ak máte záujem pracovať v príjemnom prostredí a podieľať sa na predaji kvalitných produktov podporujúcich zdravý životný štýl, ste na správnom mieste!

Čo vás čaká

  • Zodpovednosť za denný chod prevádzky, vrátane obsluhy zákazníkov, spracovania platieb a udržiavania čistoty a poriadku.
  • Možnosť kariérneho rastu a profesionálneho rozvoja v oblasti maloobchodu.

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať

  • Schopnosť komunikovať s rôznymi typmi zákazníkov a poskytovať výbornú obsluhu.
  • Základné schopnosti pre spracovanie platieb.
  • Flexibilita a ochota pracovať.

Výhodou bude

  • Záujem o zdravý životný štýl a znalosť produktov, ktoré ponúkame.
  • Skúsenosti s predajom alebo maloobchodným prostredím.

Čo vám môžeme ponúknuť

  • Stabilný pracovný pomer s atraktívnym platovým ohodnotením a variabilnou zložkou.
  • Krátky a dlhý pracovný týždeň, čo umožňuje flexibilitu v pracovnom harmonograme.
  • Príležitosť zapojiť sa do teambuildingových aktivít.
  • Multisport karta.

Ak vás táto pozícia zaujala a chcete sa stať súčasťou nášho tímu, neváhajte nás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Spoločnosť Dustream production s.r.o. sa zaoberá činnosťami v oblasti zabezpečovania cateringu, organizácie eventov a sprostredkovateľskej činnosti v oblasti predaja a služieb.
www.dustream.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Podmanikova
Tel.: +421948922967
E-mail: poslať životopis