IQOS Ambassador OC Európa Zvolen

Dustream production s.r.o.

Miesto práce
Námestie SNP 9690/63, Zvolen
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiacmzda zahŕňa variabilnú zložku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš zanechať stopu vo svete predaja a zároveň sa zapojiť do projektu, ktorý je inovatívny? Máš ambíciu profesionálne rásť a byť súčasťou úspešného tímu, ktorý mení budúcnosť fajčenia? Prispej k pozitívnej zmene vo svete a pridaj sa k nám!

Čo ťa čaká:

  • Aktívny predaj a propagácia produktov IQOS, s dôrazom na budovanie a udržiavanie dlhodobých vzťahov s klientmi
  • Poskytovanie prvotriedneho servisu a poradenstva klientom
  • Školenia a mentorstvo od skúsených profesionálov v oblasti predaja

Ako si predstavujeme nového kolegu/kolegyňu:

  • Vysoká úroveň komunikácie a schopnosť zaujať a osloviť zákazníka
  • Pohotovosť, dynamika a pozitívny prístup k práci
  • Skúsenosti v predaji sú výhodou, no nie podmienkou

Čo ponúkame:

  • Mesačné odmeny až do výšky 30% z hrubej mzdy
  • Referral program – odmena za odporúčanie nového kolegu 300€
  • Vernostný príspevok pri výročí vo firme do výšky 200€
  • Mimoriadne odmeny za kvartálne súťaže
  • Plne hradené pravidelné školenia a workshopy
  • Vianočné odmeny
  • Teambuildingy
  • Multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Dustream production s.r.o. sa zaoberá činnosťami v oblasti zabezpečovania cateringu, organizácie eventov a sprostredkovateľskej činnosti v oblasti predaja a služieb.
www.dustream.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Renáta Jesenská
Tel.: +421907344497
E-mail: poslať životopis