IQOS Ambassador Dunajská Streda OC MAX

Dustream production s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiacMzda zahŕňa variabilnú zložku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nahliadni do sveta prémiového predaja a pracuj pre exkluzívnu značku, ktorá ponúka inovatívny produkt.

Váhaš, či je táto ponuka pre teba? Nikdy si v oblasti predaja nepracoval/a? Nevadí, stačí ak na nižšie uvedené tvrdenia odpovieš 3x ÁNO. Zvyšok už nechaj na nás.

✔ Chcem, aby komunikácia tvorila základ mojej práce.
✔ Svojou energiou viem pozitívne ovplyvniť aj svoje okolie.
✔ Nové veci a výzvy prijímam s otvorenou náručou.

Ak si si odpovedal/a 3x ÁNO, predstavíme si spolu tvoju náplň práce.

● Prirodzená a príjemná komunikácia s našimi klientmi. U nás to nie je len klasický predaj, doručujeme klientom zážitky.
● Nadštandardný servis, ktorý poskytujeme našim klientom, vďaka ktorému sa k nám radi opäť vrátia.
● Starostlivosť o vašu predajňu a s tým spojené úlohy.

Držíme sa hesla „Kvalita nad kvantitu.“

  • mesačné odmeny až do výšky 30% z hrubej mzdy
  • Referral program – odmena za odporúčanie nového kolegu 300€
  • vernostný príspevok pri výročí vo firme do výšky 200€
  • mimoriadne odmeny za kvartálne súťaže (finančné odmeny, alza vouchre)
  • multisport - príspevok na kartu 18€
  • prehodnocovanie platu na pravidelnej báze
  • plne hradené pravidelné školenia a workshopy
  • vitamínové balíčky
  • vianočné odmeny
  • teambuildingy
  • E-learningové vzdelávacie programy podľa vlastného výberu (Seduo)
  • možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Ideš do toho s nami?
Pošli nám svoj životopis na e-mail [email protected].
Tešíme sa na teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Príjemná a otvorená komunikácia
Záujem o rozvoj
Flexibilita
Tímový hráč
Zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť Dustream production s.r.o. sa zaoberá činnosťami v oblasti zabezpečovania cateringu, organizácie eventov a sprostredkovateľskej činnosti v oblasti predaja a služieb.
www.dustream.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Renáta Jesenská
Tel.: +421907344497
E-mail: poslať životopis
ID: 4588240  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac