Shop Assistant - Predajca - Dunajská Streda OC MAX

Dustream production s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiacMzda zahŕňa variabilnú zložku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa majstrom slova a nahliadni do sveta predaja. Prehĺb svoje komunikačné a predajné schopnosti. Reprezentuj produkt, ktorý je vo svete inovatívny a jedinečný vo svojej oblasti.

Staň sa s nami IQOS Ambassádorom

Náplň práce:
  • starostlivosť o klienta/nadštandardný servis
  • spracovanie tržieb/odosielanie reportov
  • práca so systémami
  • vybavovanie reklamácií

  • skvelý kolektív a príjemné pracovné prostredie
  • stabilné a dlhodobé zamestnanie
  • mesačné odmeny do výšky 30% z hrubej mzdy
  • referral program – odmena za odporúčanie nového kolegu 300€
  • vernostný príspevok po odpracovanom roku až do výšky 200€
  • mimoriadne odmeny za kvartálne súťaže
  • rovnosť platov mužov a žien
  • plne hradené pravidelné školenia a workshopy
  • vitamínové balíčky
  • vianočné odmeny
  • E-learningové vzdelávacie programy podľa vlastného výberu (Seduo)
  • možnosť kariérneho rastu
  • teambuildingy
  • príjemná a otvorená komunikácia vo firme, férovosť v jednaní
  • multisport karta
  • finančný príspevok na stravu
  • prehodnocovanie platu na pravidelnej báze

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • prax v oblasti obchodu/retail (výhodou)
  • zodpovednosť
  • príjemné a milé vystupovanie
  • komunikatívnosť
  • flexibilita
  • spoľahlivosť
  • tímový duch
  • záujem o rozvoj

Spoločnosť Dustream production s.r.o. sa zaoberá činnosťami v oblasti zabezpečovania cateringu, organizácie eventov a sprostredkovateľskej činnosti v oblasti predaja a služieb.
www.dustream.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Renáta Jesenská
Tel.: +421907344497
E-mail: poslať životopis
ID: 4510846  Dátum zverejnenia: 31.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac