Tréner komunikačných a predajných schopností

Dustream production s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 350 EUR/mesiacMzda bude prehodnotená na pohovore v závislosti od skúsenosti. Následné prehodnotenie mzdy je možné po skúšobnej dobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomôž nám posúvať spotrebiteľský zážitok na novú úroveň. Pričiň sa o zmenu, buď trénerom našich predajcov, podieľaj sa na ich rozvoji a neustálom zlepšovaní ich komunikačných a predajných zručností. Hľadáme posilu do nášho trénerského tímu pre južné Slovensko, ktorá by nám pomohla neustále zvyšovať úroveň služieb v rámci siete našich značkových predajní.

Náplň práce:
  • príprava, tvorba a vedenie školení
  • tréning v teréne (tréning predajných a komunikačných schopností zamestnancov) v rámci Bratislavského kraja, Trnavského kraja, Nitrianskeho kraja a Banskobystrického kraja
  • tvorba kreatívnych tréningových materiálov
  • komunikácia so supervízormi, regionálnymi manažérmi a klientmi agentúry
  • podieľanie sa na zefektívňovaní procesov
  • podávanie spätnej väzby a nastavovanie akčných krokov k zlepšeniu schopností a zručností jednotlivca a tímu
  • podpora pri rozvoji kľúčových pozícií
  • workshopy (brainstormingy, tímová práca, rozvoj a pod.)

  • skvelý kolektív a príjemné pracovné prostredie
  • stabilné a dlhodobé zamestnanie
  • pravidelné školenia a workshopy
  • možnosť kariérneho rastu
  • teambuildingy
  • príjemná a otvorená komunikácia vo firme, férovosť v jednaní
  • multisport karta
  • stravné lístky/finančný príspevok na stravu
  • firemné auto

V prípade záujmu prosím zašlite svoj životopis a motivačný list na e-mail uvedený nižšie:
[email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • časová a priestorová flexibilita
  • kreatívna myseľ
  • motivačný duch
  • iniciatíva
  • dobré prezentačné a komunikačné schopnosti

Spoločnosť Dustream production s.r.o. sa zaoberá činnosťami v oblasti zabezpečovania cateringu, organizácie eventov a sprostredkovateľskej činnosti v oblasti predaja a služieb.
www.dustream.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Renáta Jesenská
Tel.: +421907344497
E-mail: poslať životopis
ID: 4392333  Dátum zverejnenia: 1.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac