Mzdová účtovníčka

Dustream production s.r.o.

Miesto práce
Cesta na štadión, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kompletné spracovanie miezd
- Komunikácia so štátnymi inštitúciami (zdravotné poisťovne, správa soc. zabezpečenia)
- Vypracovanie ročného zúčtovania pre potrebu daňových úradov a zdravotných poisťovní
- Vypracovanie evidenčných listov zamestnancov pre potreby Sociálnej poisťovni
- Príprava štatistických výkazov
- Zodpovednosť za správnosť mzdového účtovníctva
- Sledovanie legislatívnych zmien,ich aplikácia pre potreby spoločnosti,
- Kontrola prijatých podkladov pre účely výpočtu miezd
- Mesačné zostavenie a výpočet miezd zamestnancov cca 120 zamestnancov
- Evidovanie a spracovanie zrážok zo mzdy(stravné lístky,zálohy na mzdy,vyúčtovania,exekúcie a pod.),
- Poskytovanie konzultácií zamestnancom v mzdových otázkach
- Vypracovanie mesačných, štvrťročných a ročných výkazov pre potreby inštitúcií sociálneho zabezpečenia, daňových orgánov a DDP
- Dodržiavanie termínov vyplývajúcich z príslušnej legislatívy
- Prihlasovanie, odhlasovanie a nahlasovanie zmien do poisťovní (zamestnávateľ a zamestnanci)
- Vedenie personálnej agendy spojenej so vznikom, priebehom a skončením pracovného pomeru
- Vypracovanie zápočtových listov a potvrdení o zdaniteľnej mzde
- Evidovanie a spracovanie PN

- skvelý kolektív a príjemné pracovné prostredie
- stabilné a dlhodobé zamestnanie
- nenáročná a zaujímavá práca
- možnosť karierného rastu
- možnosť platového rastu
- príjemná a otvorená komunikácia vo firme, férovosť v jednaní

V prípade záujmu prosím zašlite svoje CV s fotografiou na email [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- SŠ alebo VŠ vzdelanie s ekonomickým zameraním
- Minimálne 2 ročná skúsenosť v oblasti mzdového účtovníctva
- Skúsenosti s prácou v systémoch EMEL - výhodou
- Znalosť zákonníka práce a zákona o sociálnom poistení
- Dobrá znalosť nástrojov MS Office
- Samostatnosť a zodpovednosť
- Orientácia na detail

Spoločnosť Dustream production s.r.o. sa zaoberá činnosťami v oblasti zabezpečovania cateringu, organizácie eventov a sprostredkovateľskej činnosti v oblasti predaja a služieb.
www.dustream.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Skuteckého 115/1
974 01 Banská Bystrica
ID: 3753821  Dátum zverejnenia: 26.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac