Stolár

Dušan KROČIL - Drevointerier

Drietoma 796, 91303 DRIETOMA, Trenčiansky kraj, okres Trenčín
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
orientačne 1000 € + - podľa kvality a výkonu zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vo výrobe klasického nábytku, atypického nábytku a interiérového vybavenia. Použitím a spracovávaním všetkých druhov stolárskych materiálov a povrchových úprav a technológií . Práca v skupinách od samotnej výroby až po montáž priamo u zákazníkov na slovensku a okolitých krajnách. Miesto výkonu práce Drietoma 796.

Práca v novej modernej stolárskej dielni vo výborných pracovných podmienkach.
Čisté pracovné prostredie , Vonkajšie odsávanie , klimatizácia, podlahové kúrenie.
Adekvátne a flexibilné finančné ohodnotenie podľa výkonu a kvality zamestnanca.
Rôzne príplatky podľa aktuálnej situácie a potrieb firmy. Úrazové a životné poistenie

Životopis , dosiahnuté vzdelanie , ostatné pri osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzťah k presnosti a detailu

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

3

Presnosť , zmysel pre detail. Práca na klasických, ale aj počítačom riadených strojoch. Ochota , flexibilita, práca v kolektíve pre čo najlepší kolektívny výkon.
Bezúhonnosť.

DREVOINTERIER . Firma zaoberajúca návrhom a realizáciu interierov. Výroba nábytku a interierového vybavenia. Stolársky výroba.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3281911  Dátum zverejnenia: 9.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: orientačne 1000 € + - podľa kvality a výkonu zamestnanca