Stolár/Nábytkár

Dušan Čambal-PRESTIGE s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montovanie (dolaďovanie) a demontovanie interierového nábytku v hoteloch, seniorských domoch a iných objektoch

Jazdí sa firemnými autami
Príspevok na pohonné hmoty
Väčší sersam zabezpečuje firma
zabezpečenie ubytovania ( nie hostel alebo ubytovňa!!)
Stále presné info kde sa ide a čo sa bude robiť
Potrebná komunikatívnosť nemčiny, prípadne angličtiny
Je potrebné dorozumieť sa v nemeckom jazyku, prípadne anglickom, byť pružný, samostatný.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stolár, Nábytkar

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Spoľahlivosť
Zotpovednosť
Komunikácia
Chuť pracovať v teame

Predstavujeme Vám našu firmu PRESTIGE s.r.o. so sídlom pod Tatrami, ktorá sa dlhoročne zaoberá montážnými prácami nábytku v zahraničí. Sustredíme sa predovšetkým na montáže interiérového nábytku vo väčších objektoch, ako sú hotely, seniorské domovy, školy či internáty.
Kvalita, precíznosť a najvyššie pracovné štandardy našich montážnych pracovníkov sú hlavnými piliermi našej práce, z ktorých vychádzame pri každej spolupráci s našími obchodnými partnermi.
Za posledné roky sme si vytvorili mnoho dlhotrvajúcich vzťahov s poprednými nemeckými spoločnosťami, vďaka ktorím ponúkame stabilnú a pravidelnú prácu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3465376  Dátum zverejnenia: 7.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac