Promotér/ka

Dušan Belák - Promo Stars s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 4 000 EUR/mesiac13. plat, odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Promo Stars s.r.o.
Miesto práce: Bratislava, budova Lakeside Parku alebo Nitra, oproti DAB Nitra

Práca určená pre ľudí, ktorí nemajú radi monotónnosť a vedia komunikovať na dobrej úrovni. Baví ich spoznávať a učiť sa nové veci. Chcú sa rozvíjať vo viacerých smeroch.

-práca v obchodných centrách, na promo stánku/v meste
-oslovovanie potencionálnych klientov
-prezentácia benefitov a výhod firiem s ktorými aktuálne spolupracujeme
-aktívna komunikácia s ľuďmi
-rozdávanie propagačných materiálov za účelom následného kontaktu
-poskytovanie informácií o aktuálnej kampani
-získavanie nových klientov pre firmy s ktorými aktuálne spolupracujeme (klient nič za službu neplatí)

-garant min. 1200€+ netto, záleži od tvojej šikovnosti. Horná hranica prakticky neexistuje
-bonusy/prémie
-odmena za splnenie ročného plánu
-vzdelávanie v oblasti obchodu a predaja hredené firmou
-príjemné a luxusné pracovné prostredie
-práca v mladom kolektíve s profesionálnym vedením
-nedirektívne riadenie formou koučingu
-motivačné súťaže, spoločné akcie, teambuildingy...
-možnosť osobnostného a kariérneho rastu spojená s ešte vyšším platom
-hradené cestovné náklady
-stravné lístky
-preplacaná amortizácia súkromného auta
Ostatné sa dozvieš na pohovore.

Informácie o výberovom konaní

Výberové pohovory prebiehajú v dvoch kolách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-ochotu investovať čas a energiu
-komunikáciu na vysokej úrovni (jednanie s ľuďmi)
-kultivovaný slovný prejav
-zodpovednosť a lojalitu
-cieľavedomosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť, zodpovednosť a samostatnosť
-chuť a odvahu
-schopnosť vedieť pracovať v tíme
-proaktívny prístup k práci
-mať a vedieť ovládať auto je výhodou
-skúsenosti s promo akciami alebo s predajom sú výhodou, nie však podmienkou
-čistý register trestov
-chuť stať sa profesionálom vo svojom obore
Všetko ostatné Ťa naučíme a zabezpečíme my

V oblasti priameho marketingu pôsobíme vyše 15 rokov a patríme k špičke na stredoeurópskom trhu. Naša spoločnosť bola založená ako výsledok praxe, vzdelávania a rozvoja v oblasti získavania zákazníkov a priameho predaja. Využívame najmodernejšie predajné techniky z oborov Performance tunig, Sales hypnóza, Headhunting, NLP, Cialdiniho princípy podvedomého vplyvu atď... Našimi najsilnejšími zbraňami sú vzdelávanie, prostredie, uvedomelosť a aktivita.
Špičkové výsledky dosahujeme uvedomením intuitívnych kvalít našich manažérov a predajcov v kombinácii s využitím svojho jedinečného spôsobu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4363306  Dátum zverejnenia: 30.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac