Obchodně-technický zástupce pro Slovensko

Dürrer&Partners s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poradenská společnost Dürrer & Partners hledá pro svého klienta, rodinnou strojírenskou firmu se sídlem v Ostravě, nového zaměstnance na pozici:

Zaměstnanec na této pozici zajišťuje servis stávajícím klientům a rozšiřuje klientskou síť na Slovensku.

Pracovní náplň:

Nabízení a prezentace produktů vyráběných přímo ve vlastním výrobním závodě

Cestování po Slovensku a předvádění strojů u klientů

Montáž a demontáž předváděných strijů

Zjišťování situace na slovenském trhu

Tipování, rozesílání nabídek a návštěvy potenciálních klientů

Vyjednání cen výrobků a sjednání dodacích termínů

Zodpovědnost za kompletaci zakázky

Vedení příslušné dokumentace

Místo výkonu práce na Slovensku

Požadujeme:

Střední odborné vzdělání s maturitou, nejlépe se zaměřením na obchod nebo strojírenství

1 – 3 roky praxe na obdobné pozici v obchodní nebo výrobní firmě

Uživatelská znalost práce na PC

Znalost cizího jazyka výhodou (maďarština, angličtina)

Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Prezentační a komunikační schopnosti, samostatnost, osobní odpovědnost a etický přístup

Nabízíme:

Zázemí stabilní společnosti

Kompletní obchodní a technické zaškolení

Férové jednání

Hlavní pracovní poměr

Home office

Motivační mzdové ohodnocení

Služební automobil i pro soukromé účely

Mobilní telefon a notebook

Firemní benefity

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
ID: 3217323  Dátum zverejnenia: 17.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.