PLC Programátor Rockwell

Dürr Systems spol. s r.o.

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v priemyselnom prostredí u zákazníka (na slovensku aj v zahraničí)
Programovanie PLC systémov - tvorba a úpravy SW pre automatizované výrobné a logistické procesy
Tvorba a úpravy vizualizácie procesov
Uvádzanie zariadení do prevádzky
Diagnostika a odstraňovanie problémov pri prevádzke, vyhľadávanie nových efektívnych riešení
Spolupráca na tvorbe technickej dokumentácie

Zaujímavá práca v stabilnej globálnej spoločnosti
Flexibilný pracovný čas
Možnosť profesijného rastu
Dobré platové podmienky + ročné prémie
Pracovný notebook a mobilný telefón

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, neváhajte nás kontaktovať pre poskytnutie detailnejších informácii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Potrebná základná znalosť programovania PLC systemov Rockwell (Siemens vyhodou)
Znalosť priemyselných sietí (profibus, profinet)
Schopnosť porozumieť technologickým procesom
Schopnosť čítať technologické výkresy, elektrické/pneumatické schémy a vývojové diagramy
Aktívny a zodpovedný prístup
Vysoká flexibilita a samostatnosť
Časová flexibilita a ochota pracovať cez víkendy a sviatky
Ochota cestovať (aj do zahraničia)
Ochota vzdelávať sa a rozvíjať svoje zručnosti
Komunikácia v anglickom jazyku (nemecký jazyk výhodou)
Prax v odbore výhodou

The Dürr Group is one of the world's leading mechanical and plant engineering firms. Products, systems and services offered by Dürr enable highly efficient manufacturing processes in different industries. Business with automobile manufacturers and their suppliers accounts for approximately 65% of Dürr's sales. Other market segments include, for example, the mechanical engineering, chemical and pharmaceutical industries and others. More info: www.durr.com

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3329254  Dátum zverejnenia: 9.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou