Finančný konzultant, obchodný zástupca

Ďurica Pavel

okres Banská Bystrica, okres Brezno, okres Lučenec, okres Poltár, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Ružomberok, okres Nitra, okres Kežmarok, okres Poprad, okres Prešov, okres Rožňava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.7.2012
Mzdové podmienky (brutto)
mzda podľa aktivít

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí na pozíciu konzultantov a zástupcov obchodného vedúceho. Zaoberáme sa auditom a plánovaním v ekonomickej oblasti. Práca v oblasti sprostredkovania obchodu a služieb vo finančnom sektore, našim cieľom je pomôcť ľuďom nájsť riešenie v tejto oblasti. Kariérny rast je garantovaný.
Štrukturovaný životopis zasielajte emailom na [email protected]

bez skúšobnej doby
akreditované vzdelávanie
kariérny rast
pružná pracovná doba

Následne Vás budeme kontaktovať s určením termínu pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

bezúhonnosť
čistý register trestov
samostatnosť a flexibilita
komunikačné schopnosti
zodpovednosť

Ekonomické informačné centrum dlhodobo pôsobiace v rámci Slovenska s cieľom vytvoriť nové pobočky.Pracujeme na neustálom rozvoji našich spolupracovníkov a budovaní ich kariéry. Spolupracujeme s jednou z najväčších spoločností v EU - OVB a. g.
ID: 1262394  Dátum zverejnenia: 23.5.2012  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzda podľa aktivít