Konštruktér priemyselných zariadení

Dupres Consulting s. r. o.

Miesto práce
Oberösterreich, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
4000050000 EUR brutto ročne (bez nadčasov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh konceptov a dimenzovanie priemyselných zariadení
- konštrukcia prvkov a skupín ako sú potrubia, zásobníky, nosníky, dopravníky a pod.
- vytváranie výrobnej a montážnej výkresovej dokumentácie
- vytváranie plánov, špecifikácií a ostatnej technickej dokumentácie
- podpora pri riešení problémov súvisiacich s montážou zariadení
- technická podpora pri uvádzaní zariadení do prevádzky

- príspevok na dochádzanie
- príspevok na ubytovanie
- flexibilná pracovná doba

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Autodesk Inventor - pokročilý
SolidWorks - pokročilý

- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v oblasti strojárenstva
- skúsenosti s dimenzovaním potrubných systémov
- skúsenosti s návrhom priemyselných zariadení
- prax v oblasti chemického a petrochemického priemyslu výhodou
- pokročilé znalosti práce s programom AutoCAD, Inventor alebo SolidWorks
- uprednostníme kandidátov so znalosťou PDMS alebo SP3D
- štruktúrovaný spôsob práce so zmyslom pre detail, cieľavedomosť, samostatnosť
- celková prax v oblasti konštrukcie min 3 roky
- znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni je nevyhnutná

DUPRES GROUP tvorí päť slovenských spoločností a jedna nemecko-slovenská spoločnosť s viac ako 300 zamestnancami plus viac ako 600 externými spolupracovníkmi zaoberajúcich sa IT consultingom, outsourcingom, vývojom informačných technológií a konštrukciou predovšetkým v nemecky hovoriacich krajinách, implementáciou a integráciou riešení elektronického vzdelávania - e-learning a vzdelávacími aktivitami.
Do skupiny Dupres Group patria :
Dubnický technologický inštitút s. r. o.
E-learnmedia s. r. o.
Erves n. o.
Enitech s. r. o.
DCA Engineering s. r. o.
DCA Hungary Kft.
Viac informácií nájdete na stránke www.dupres-group.com.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ENITECH s.r.o.
Dukelská štvrť 1404/613
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Hollá
Tel.: 00421 905 540 764
E-mail: poslať životopis
ID: 3241772   Dátum zverejnenia: 14.11.2017