Recepčná - brigáda/skrátený úväzok na Súkromnej klinike Sagax

DUNEA, a.s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
5,5 - 6 EUR/hod.Mzda prijatého uchádzača bude závislá od skúsenosti a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za plynulý a profesionálny chod recepcie
- zodpovednosť za osobnú, telefonickú a e-mailovú komunikáciu s klientmi a spolupracujúcimi lekármi
- poskytovanie všeobecných informácií klientom
- práca so zdravotníckym programom
- administratívna práca spojená s chodom recepcie
- vykonávanie ďalších prác podľa pokynov nadriadeného

- Stabilné zamestnanie
- Príjemné pracovné prostredie a moderné vybavenie
- Seriózne, ústretové a korektné interpersonálne vzťahy
- Možnosť učiť sa nových vecí

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, ale v rámci efektívneho náboru, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na podobnej pozícii alebo v zdravotníctve je výhodou
- empatia a úcta voči pacientovi
- kultivovaný slovný a písomný prejav
- schopnosť vyjadrovania sa
- empatia
- počítačová gramotnosť

Sme spoločnosť, ktorá sa špecializuje na hiring a následný management ľudských zdrojov. Našim poslaním je spájať ľudí hľadajúcich si prácu so stabilným zamestnávateľom z regiónu Žitný ostrov. Pomáhame budovať atraktívny lokálny trh práce, ktorý stojí na pilieroch profesionality, možnosti rastu, rozmanitosti a férových ponúk.

Hrdo zastupujeme spoločnosti:
DAC 1904, Mol football academy, Istermeat, Euromilk, Kukkonia, Villa Rosa, Bonté čistiareň, Amade Chateau, Agrosun, Súkromná klinika Sagax, DS Property, iQontact, ADC média a mnoho ďalších firiem, ktorý patria do našej holdingovej štruktúry.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4828685  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.