Pracovná ponuka pre skúseného mäsiara s možnosťou kariérneho rastu

ISTERMEAT, a.s.

Miesto práce

Povodská cesta, Dunajská Streda

Termín nástupu

ASAP

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

2 000 EUR/mesiacz toho základný plat: 900 € + 925 € výkonnostný bonus + 100 € dochádzkový bonus + príplatky zo Zákonníka práce v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• kostenie deleného mäsa na špeciálnu úpravu pre výrobu
• kostenie bravčových poliek z matiek do čista
• kostenie bravčových poliek PP do čista
• kostenie bravčových hláv
• kostenie kolien
• kostenie hovädzích štvrtí
• kostenie teliat

Obedy zadarmo
Prestupový bonus 200 EUR po skončení skúšobnej doby
Narodeninový bonus 50 EUR (darčeková poukážka)
Životné jubileum 150 EUR (darčeková poukážka)
Novorodenecký bonus 150 EUR
Referral program – odporuč svojho kolegu
Zľavy na firemné produkty a služby vo výške 10%
Stabilné zamestnanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Mäsiar

Prax na pozícii/v oblasti

Mäsiar - vykosťovač

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť ISTERMEAT a.s., sa nachádza v srdci Žitného ostrova v Dunajskej Strede. Disponuje vlastnými farmami a úzko spolupracuje aj s miestnymi chovateľmi, čo jej umožňuje garantovať pôvod mäsa. Vďaka vlastnej porážke, rozrábke a výrobe ďalej dokáže kontrolovať celý proces spracovania( sledovateľnosť každého kusu mäsa), ako aj zabezpečiť čerstvosť a kvalitu mäsa a mäsových výrobkov.

Naše hodnoty

  • Stanovujeme si odvážne ciele, odhodlane a vytrvalo hľadáme inovatívne a kreatívne riešenia pre udržateľný rast.
  • S láskou a cťou sa staráme o súčasný a budúci úspech našich regiónov a komunít.
  • Navzájom sa podporujeme a preberáme osobnú zodpovednosť za všetky naše rozhodnutia, činy a kvalitu našej práce

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Földešová
Tel.: +421915780896
E-mail: poslať životopis
ID: 4806018  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac