Senior HR Business Partner

DUNEA, a.s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 800 EUR/mesiacMzda prijatého uchádzača bude závislá od skúsenosti a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme zanieteného kolegu s prirodzeným cítením pre HR, ktorý by zastrešoval riadenie celého životného cyklu zamestnancov (od výberového a adaptačného procesu cez rozvoj, motiváciu až po rozviazanie pracovného pomeru). Zabezpečovanie dostatku zamestnancov na splnenie vytýčených cieľov.

Hlavné pracovné úlohy:

- Prehodnotenie a znovu nastavenie HR procesov riadiacich celý životný cyklus zamestnanca, implementácia procesov a vykonávanie dohľadu nad ich dodržiavaním.
- Riadenie výberu a náboru zamestnancov, špecifikácia pracovného miesta v spolupráci s nadriadeným manažérom, príprava inzercie, vyhľadávanie vhodných životopisov, riadenie výberového procesu.
- Poskytovanie odborného poradenstva a supervízie pre manažérov v otázkach HR
- Prichádzať s iniciatívami na zlepšenie HR procesov
- Príprava analýzy personálnych potrieb spoločnosti a následne príprava HR plánov a HR reportov
- Reprezentácia spoločnosti pri rokovaniach so štátnymi orgánmi a partnerskými organizáciami a riadenie spolupráce s personálnymi agentúrami
- Facilitovanie procesu hodnotenia, následného naplnenia tréningového plánu a pripravenosti zamestnanca k samostatnému výkonu práce
- Lektorovanie interných rozvojových školení
- Aktívna účasť na organizácií teambulding-ov

Odborné znalosti a zručnosti:

-Znalosť pracovného práva a zákonov o zamestnanosti, Zákonníka práce, zákona o zamestnávaní cudzincov
-Znalosť HR procesov a politík
-Prehľad v trendoch v oblasti HR a pracovného trhu

- práca v stabilnej spoločnosti
- zľavy na firemné produkty a služby
- flexibilná pracovná doba
- vianočný bonus
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- referral program – odmena za odporúčanie nového kandidáta
- teambuilding
- možnosť profesijného rastu

Ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem. Ospravedlňujeme sa, ale z kapacitných dôvodov môžeme/budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Riadenie ľudských zdrojov, ekonomické

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

-Organizačné schopnosti
-Komunikačné zručnosti na vysokej úrovni
-Prezentačné a lektorské zručnosti
-Motivujúci a empatický prístup k zamestnancom
-Inovatívnosť, schopnosť zlepšovať procesy

Sme spoločnosť, ktorá sa špecializuje na hiring a následný management ľudských zdrojov. Našim poslaním je spájať ľudí hľadajúcich si prácu so stabilným zamestnávateľom z regiónu Žitný ostrov. Pomáhame budovať atraktívny lokálny trh práce, ktorý stojí na pilieroch profesionality, možnosti rastu, rozmanitosti a férových ponúk.

Hrdo zastupujeme spoločnosti:
DAC 1904, Mol football academy, Istermeat, Euromilk, Kukkonia, Villa Rosa, Bonté čistiareň, Amade Chateau, Agrosun, Súkromná klinika Sagax, DS Property, iQontact, ADC média a mnoho ďalších firiem, ktorý patria do našej holdingovej štruktúry.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4757029  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac