Manažér riadenia investičných projektov

Dunea

Miesto práce

Dunajská Streda

Termín nástupu

Dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 3 500 EUR/mesiacMzda prijatého uchádzača bude závislá od skúsenosti a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného manažéra riadenia investičných projektov, ktorý bude zastrešovať zverené stavebné projekty a dohliadať na spĺňanie schválených termínov a sledovať rozpočet, v neposlednom rade aktívne vypracovávať plány spoločnosti. V rámci tejto úlohy sa bude podieľať na reprezentácií spoločnosti voči orgánom štátnej správy.
Medzi kľúčové zodpovednosti patrí: aktívna účasť na riadení a koordinovaní komplexných stavebných projektov, spolupráca so stavebnými projektantmi a dozorom stavby, taktiež dodržiavanie schválených termínov a rozpočtov.

Kľúčové zodpovednosti

  • Príprava stratégie spoločnosti a riadenie implementácie akcionármi schválenej stratégie.
  • Koordinovanie a riadenie všetkých materiálnych, finančných a technických zdrojov spoločnosti.
  • Plánovanie, riadenie a koordinovanie komplexných stavebných projektov.
  • Zodpovedanie za dodržiavanie schválených termínov a rozpočtov.
  • Zabezpečovanie rentability jednotlivých činností a prosperity spoločnosti.
  • Vypracovanie strednodobých a dlhodobých plánov spoločnosti.
  • Reprezentácia spoločnosti voči orgánom štátnej správy.
  • Zodpovednosť za neustále zlepšovanie technických a technologických procesov, a riešení.
  • Vedenie rokovaní s kľúčovými obchodnými partnermi, negociácia podmienok spolupráce.
  • Spolupracovanie so stavebnými projektantmi a dozorom stavby.
  • Vypracovanie týždenných a mesačných reportov.
  • Zodpovednosť za prípravu business plánu spoločnosti.

• práca v stabilnej spoločnosti
• zľavy na firemné produkty a služby
• pružný pracovný čas
• vianočný bonus
• príspevok na stravu nad rámec zákona
• program – odmena za odporúčanie nového kandidáta
•možnosť profesijného rastu

Ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem. Ospravedlňujeme sa, ale z kapacitných dôvodov môžeme/budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické alebo technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

  • Strategické myslenie a rozvinutý finančný úsudok
  • Veľmi dobrá komunikácia
  • Výborné vyjednávacie a prezentačné zručnosti
  • Orientácia na cieľ
  • Zákaznícka orientácia
  • Inovatívnosť, schopnosť zlepšovať procesy

Spoločnosť Dunea, a.s. sa špecializuje predovšetkým na hiring a následný management ľudských zdrojov, na služby v oblasti účtovníctva, miezd, daňového poradenstva a transferového oceňovania.

Naším poslaním je spájať ľudí hľadajúcich si prácu v regióne Žitného ostrova. Pomáhame budovať kvalitný lokálny trh práce stojaci na pilieroch profesionality, kariérneho rastu, rozmanitosti a férových ponúk. Služby a pracovné ponuky sprostredkovávame predovšetkým firmám a ľuďom hľadajúcich si prácu v našom regióne.

Reprezentujeme spoločnosti Istermeat, a.s., Euromilk, a.s., FK DAC 1904, LOAR-VE, a.s., Warcun, a.s. - Hotel Amade Chateau, B.C. Invest, a.s. - Világi Winery, Agrosun spol. s r.o.

Naše hodnoty

  • Stanovujeme si odvážne ciele, odhodlane a vytrvalo hľadáme inovatívne a kreatívne riešenia pre udržateľný rast.
  • S láskou a cťou sa staráme o súčasný a budúci úspech našich regiónov a komunít.
  • Navzájom sa podporujeme a preberáme osobnú zodpovednosť za všetky naše rozhodnutia, činy a kvalitu našej práce

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Diana Méhesová
E-mail: poslať životopis
ID: 4743357  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac