Personalista

Dunea

Miesto práce

Dunajská Streda

Termín nástupu

Dohodou

plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 500 EUR/mesiacMzda prijatého uchádzača bude závislá od skúseností a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho HR tímu hľadáme človeka, ktorý sa nezľakne výziev, človeka, ktorý už má skúsenosti a vie z nich čerpať a prinášať nové nápady.

Náplň práce:
  • zodpovednosť za presné/ úplné spracovanie a vedenie administratívnej agendy súvisiacej so vznikom, zmenou a skončením pracovnoprávneho vzťahu,
  • spracovanie, vedenie, aktualizácia a archivácia všetkých dokumentov v rámci personálnej agendy,
  • spolupráca pri vybavení prihlášok, zmien a odhlášok do sociálnej poisťovne a zdravotných poistení v termínoch podľa platnej legislatívy,
  • príprava pravidelných/ad-hoc prehľadov podľa požiadaviek HR Partnera a/alebo vedúceho zamestnanca,
  • príprava a v stanovených termínoch zaslanie/predloženie príslušným vedúcim podpísané dokumenty o vzniku, zmeny a skončení pracovnoprávneho vzťahu, takisto aj príslušným inštitúciám,
  • spolupráca s HR Partnerom a mzdovou účtovníčkou,
  • sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti.

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • zľavy na firemné produkty a služby
  • príspevok na stravu nad rámec zákona
  • pružný pracovný čas
  • vianočný bonus
  • referral program – odmena za odporúčanie nového kandidáta
  • teambuilding

Ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem. Ospravedlňujeme sa, ale z kapacitných dôvodov môžeme/budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • prax na obdobnej pozícii v HR podmienkou
  • znalosť zákonníka práce
  • výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
  • zodpovedný prístup a s vysoká miera samostatnosti (vie za seba prevziať zodpovednosť za svoju prácu a za zverené úlohy)
  • systematickosť a precíznosť pri sledovaní dôležitých termínov

Spoločnosť Dunea, a.s. sa špecializuje predovšetkým na hiring a následný management ľudských zdrojov, na služby v oblasti účtovníctva, miezd, daňového poradenstva a transferového oceňovania.

Naším poslaním je spájať ľudí hľadajúcich si prácu v regióne Žitného ostrova. Pomáhame budovať kvalitný lokálny trh práce stojaci na pilieroch profesionality, kariérneho rastu, rozmanitosti a férových ponúk. Služby a pracovné ponuky sprostredkovávame predovšetkým firmám a ľuďom hľadajúcich si prácu v našom regióne.

Reprezentujeme spoločnosti Istermeat, a.s., Euromilk, a.s., FK DAC 1904, LOAR-VE, a.s., Warcun, a.s. - Hotel Amade Chateau, B.C. Invest, a.s. - Világi Winery, Agrosun spol. s r.o.

Naše hodnoty

  • Stanovujeme si odvážne ciele, odhodlane a vytrvalo hľadáme inovatívne a kreatívne riešenia pre udržateľný rast.
  • S láskou a cťou sa staráme o súčasný a budúci úspech našich regiónov a komunít.
  • Navzájom sa podporujeme a preberáme osobnú zodpovednosť za všetky naše rozhodnutia, činy a kvalitu našej práce

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4648678  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac