Manažér obchodu - Slovgast

Slovgast

Miesto práce

Vlčie hrdlo 2, Bratislava

Termín nástupu

ASAP

plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 200 - 2 000 EUR/mesiacMzda prijatého uchádzača bude závislá od skúsenosti a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný manažér riadi obchodnú činnosť a riadi celkovú obchodnú a odbytovú stratégiu organizácie.
Popis pracovnej pozície :
  • Starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete.
  • Spracovávanie dopytov zákazníkov a tvorba cenových ponúk, príprava a uzatváranie zmlúv a následná starostlivosť o zákazníkov,
  • Vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie s cieľom maximalizovať objem predaja a výnosov, príprava a aktualizácia plánov predaja.
  • Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov.
  • Zodpovednosť za dosahované obchodné výsledky spoločnosti.
  • Zodpovednosť za plánovanie obchodných cieľov a realizáciu obchodných prípadov.
  • Monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie analýz trhu a predaja.

  • práca v prosperujúcej spoločnosti
  • práca v dobrom kolektíve
  • zamestnanecká strava
  • istota trvalého zamestnania v gastronómií
  • narodeninový darček
  • vernostné
  • 2x ročne benefit

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Vyžadované znalosti:
  • výborná znalosť produktov spoločnosti a konkurencie
  • znalosť fakturačného procesu
  • 3-ročná obchodná skúsenosť
  • prehľad a orientácia v oblasti

Vyžadované skúsenosti:
  • organizačné schopnosti
  • dobré komunikačné schopnosti
  • schopnosť presviedčať
  • dobré organizačné schopnosti
  • jasná argumentácia

Osobnostné požiadavky:
  • trpezlivosť
  • flexibilita
  • vysoká miera samostatnosti
  • sebaistota
  • schopnosť prijímať odmietnutie
  • orientácia na výsledky

Sme dynamická spoločnosť poskytujúca služby v oblasti gastronómie. Na trhu pôsobíme od roku 1991. Za tak dlhé obdobie sme získali veľké množstvo skúseností, ktoré zakaždým aplikujeme do výroby hotových (trvanlivých) jedál.

Našim cieľom je poskytnúť a zabezpečiť pre odberateľov výrobu a dodávku teplých, studených jedál v širokom sortimente s možnosťou výdaja priamo u nášho klienta. Využívame osvedčené gastronomické nástroje a stratégie a našim komplexným prístupom poskytujeme našim klientom kompletné riešenia v oblasti stravovania.

Naše hodnoty

  • Stanovujeme si odvážne ciele, odhodlane a vytrvalo hľadáme inovatívne a kreatívne riešenia pre udržateľný rast.
  • S láskou a cťou sa staráme o súčasný a budúci úspech našich regiónov a komunít.
  • Navzájom sa podporujeme a preberáme osobnú zodpovednosť za všetky naše rozhodnutia, činy a kvalitu našej práce

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4597784  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac