Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Sanitačný pracovník

ISTERMEAT, a.s.

Miesto práce

Povodská cesta 169/14, Dunajská Streda

Termín nástupu

ihneď

plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 100 EUR/mesiacz toho základná zložka mzdy 750 EUR brutto/mesiac + 100 EUR brutto dochádzkový bonus + 250 EUR brutto výkonnostný bonus + príplatky podľa zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho výrobného segmentu, ktorý je producent slovenského mäsa a mäsových výrobkov, sídliaci v srdci Žitného ostrova v Dunajskej Strede, hľadáme pracovitého a šikovného kolegu na pracovnú pozíciu Sanitačný pracovník:
• Vykonávanie všeobecných sanitárnych prác vrátane umývania, dezinfekcie a udržiavania čistoty v rôznych priestoroch v potravinárskej výrobe;
• Pravidelné čistenie a dezinfekcia výrobných liniek, strojov, nádob, podláh a ďalších zariadení;
• Dodržiavanie hygienických noriem a pracovných postupov;
• Zber odpadu a jeho správne triedenie a likvidácia;
• Dodržiavanie bezpečnostných predpisov a noriem pri práci s čistiacimi prostriedkami a chemikáliami;
Pracovná doba : pondelok - piatok od 5,00 do 15,00

• Dochádzkový bonus 100 EUR / mesiac
• Obedy zadarmo
• Prestupový bonus 200 EUR po skončení skúšobnej doby
• Narodeninový bonus 50 EUR (darčeková poukážka)
• Životné jubileum 150 EUR (darčeková poukážka)
• Novorodenecký bonus 100 EUR
• Preplácanie nadčasov
• Referral program vo výške 500 EUR – odporuč svojho kolegu
• Zľavy na firemné produkty a služby vo výške 10%
• Stabilné zamestnanie

Informácie o výberovom konaní

Práca je vhodná pre ženy.
Jednozmenná prevádzka od pondelka do piatka od 05,00 do 16,00; víkendy voľné

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosti v oblasti sanitárnych prác alebo v potravinárskom priemysle výhodou;
• Dôkladnosť, pozornosť a dôraznosť na detail;
• Fyzická zdatnosť a schopnosť pracovať v rýchlom a dynamickom prostredí;
• Schopnosť pracovať samostatne a zároveň aj v tíme;
• Dodržiavanie hygienických, bezpečnostných a ochranných opatrení/predpisov;

Spoločnosť ISTERMEAT a.s., sa nachádza v srdci Žitného ostrova v Dunajskej Strede. Disponuje vlastnými farmami a úzko spolupracuje aj s miestnymi chovateľmi, čo jej umožňuje garantovať pôvod mäsa. Vďaka vlastnej porážke, rozrábke a výrobe ďalej dokáže kontrolovať celý proces spracovania( sledovateľnosť každého kusu mäsa), ako aj zabezpečiť čerstvosť a kvalitu mäsa a mäsových výrobkov.

Naše hodnoty

  • Stanovujeme si odvážne ciele, odhodlane a vytrvalo hľadáme inovatívne a kreatívne riešenia pre udržateľný rast.
  • S láskou a cťou sa staráme o súčasný a budúci úspech našich regiónov a komunít.
  • Navzájom sa podporujeme a preberáme osobnú zodpovednosť za všetky naše rozhodnutia, činy a kvalitu našej práce

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Földešová
Tel.: +421915780896
E-mail: poslať životopis
ID: 4593819  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac