Záhradník

DUNEA, a.s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
1 000 EUR/mesiac(800 základná mzda a 200 eur variabilná zložka mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o kríky a stromy v areáli,
- pravidelné zavlažovanie rastlín,
- kompletná starostlivosť o trávnik (vysádzanie, zavlažovanie, kosenie),
- starostlivosť o jazierko v areáli
- vykonávanie prevencie pred škodcami prostredníctvom rôznych prípravkov na to určených,
- starostlivosť o pracovné náradie a strojový park využívaný pri práci.

- práca v príjemnom prostredí
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- flexibilná pracovná doba
- štedré zamestnanecké zľavy

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, ale v rámci efektívneho náboru, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Záhradníctvo

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- výhodou sú aspoň 2-3 ročné skúsenosti na pozícii záhradníka, prípadne dlhodobá starostlivosť o vlastnú záhradu/zeleň
- prehľad v oblasti – trávniky, stromy, rastliny, kroviny
- zmysel pre poriadok a detail
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- prirodzený vzťah k prírode a rastlinám

Sme spoločnosť, ktorá sa špecializuje na hiring a následný management ľudských zdrojov. Našim poslaním je spájať ľudí hľadajúcich si prácu so stabilným zamestnávateľom z regiónu Žitný ostrov. Pomáhame budovať atraktívny lokálny trh práce, ktorý stojí na pilieroch profesionality, možnosti rastu, rozmanitosti a férových ponúk.

Hrdo zastupujeme spoločnosti:
DAC 1904, Mol football academy, Istermeat, Euromilk, Kukkonia, Villa Rosa, Bonté čistiareň, Amade Chateau, Agrosun, Súkromná klinika Sagax, DS Property, iQontact, ADC média a mnoho ďalších firiem, ktorý patria do našej holdingovej štruktúry.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4542649  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac