Asistent projektového manažéra

Dunea

Miesto práce

Dunajská Streda

Termín nástupu

Ihneď

plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 1 100 EUR/mesiacMzda prijatého uchádzača bude závislá od skúsenosti a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Asistovanie pri riadení a organizovaní projektov od ich začiatku až po koniec,
  • administratívno-technická podpora pri organizácii projektových aktivít a účasť na príprave projektového plánu,
  • administrácia podkladov a dokumentov,
  • zabezpečenie dodržiavania plnenia termínov,
  • spracovávanie potrebných analýz, údajov, podkladov a prezentácií pre plnenie cieľov spoločnosti.

  • flexibilný pracovný čas
  • zľavy na firemné produkty
  • Referral program - nájdi svojho kolegu
  • možnosť sebarealizácie
  • teambuilding

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, ale v rámci efektívneho náboru, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti s projektami sú vítané
  • dobrý time management
  • tímová práca
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • hľadanie efektívnych riešení

Spoločnosť Dunea, a.s. sa špecializuje predovšetkým na hiring a následný management ľudských zdrojov, na služby v oblasti účtovníctva, miezd, daňového poradenstva a transferového oceňovania.

Naším poslaním je spájať ľudí hľadajúcich si prácu v regióne Žitného ostrova. Pomáhame budovať kvalitný lokálny trh práce stojaci na pilieroch profesionality, kariérneho rastu, rozmanitosti a férových ponúk. Služby a pracovné ponuky sprostredkovávame predovšetkým firmám a ľuďom hľadajúcich si prácu v našom regióne.

Reprezentujeme spoločnosti Istermeat, a.s., Euromilk, a.s., FK DAC 1904, LOAR-VE, a.s., Warcun, a.s. - Hotel Amade Chateau, B.C. Invest, a.s. - Világi Winery, Agrosun spol. s r.o.

Naše hodnoty

  • Stanovujeme si odvážne ciele, odhodlane a vytrvalo hľadáme inovatívne a kreatívne riešenia pre udržateľný rast.
  • S láskou a cťou sa staráme o súčasný a budúci úspech našich regiónov a komunít.
  • Navzájom sa podporujeme a preberáme osobnú zodpovednosť za všetky naše rozhodnutia, činy a kvalitu našej práce

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Vargová
E-mail: poslať životopis
ID: 4538254  Dátum zverejnenia: 21.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac