Marketing project manager

Dunea

Miesto práce

Dunajská Streda

Termín nástupu

Dohodou

plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 2 000 EUR/mesiacUvedená mzda je východisková. Mzda prijatého uchádzača bude závislá od skúsenosti a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta pre nášho partnera, ktorý je fullservisovou kreatívnou reklamnou agentúrou. Medzi našich klientov patria spoločnosti Kukkonia, DAC 1904, Istermeat, Euromilk, Amade Chateau, Villa Rosa, iQontact, Világi Winery, atď... Zastrešujeme aj komunikáciu neziskovej organizácie OZ Kukkonia.

Senior Projektový manažér - kandidát/ka bude mať na starosti celkové manažovanie marketingových projektov/kampaní od nápadu až po záverečné zhodnotenie výsledkov.

Hlavné zodpovednosti:
Komplexné riadenie zverených marketingových projektov:
  • zisťovanie potrieb klienta: kandidát bude kontaktnou osobou medzi klientom a marketingovým tímom
  • príprava projektového plánu,
  • riadenie realizácie projektu, zadefinovanie a rozdelenie prác v rámci tímu
  • sledovanie aktuálneho stavu projektu a priebežný reporting klientovi, zodpovednosť za kvalitu
  • Vyhodnocovanie projektov – vyhodnocovanie merateľných ukazovateľov (KPI), odprezentovanie výsledkov pred klientom

  • práca pre zaujímavých klientov
  • služobný mobil a notebook
  • pružný pracovný čas
  • vianočný benefit
  • zľavy na firemné produkty
  • možnosť sebarealizácie
  • inšpiratívne pracovné prostredie
  • teambuildingy
  • vzdelávanie interné a externé

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, ale v rámci efektívneho náboru, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • skúsenosti v projektovom manažmente
  • samostatnosť
  • dobrý time management
  • tímová práca
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • hľadanie efektívnych riešení
  • znalosť maďarského (B2) a anglického jazyka (B2)

Spoločnosť Dunea, a.s. sa špecializuje predovšetkým na hiring a následný management ľudských zdrojov, na služby v oblasti účtovníctva, miezd, daňového poradenstva a transferového oceňovania.

Naším poslaním je spájať ľudí hľadajúcich si prácu v regióne Žitného ostrova. Pomáhame budovať kvalitný lokálny trh práce stojaci na pilieroch profesionality, kariérneho rastu, rozmanitosti a férových ponúk. Služby a pracovné ponuky sprostredkovávame predovšetkým firmám a ľuďom hľadajúcich si prácu v našom regióne.

Reprezentujeme spoločnosti Istermeat, a.s., Euromilk, a.s., FK DAC 1904, LOAR-VE, a.s., Warcun, a.s. - Hotel Amade Chateau, B.C. Invest, a.s. - Világi Winery, Agrosun spol. s r.o.

Naše hodnoty

  • Stanovujeme si odvážne ciele, odhodlane a vytrvalo hľadáme inovatívne a kreatívne riešenia pre udržateľný rast.
  • S láskou a cťou sa staráme o súčasný a budúci úspech našich regiónov a komunít.
  • Navzájom sa podporujeme a preberáme osobnú zodpovednosť za všetky naše rozhodnutia, činy a kvalitu našej práce

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Vargová
E-mail: poslať životopis
ID: 4464966  Dátum zverejnenia: 9.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac