Vezető-szerkesztő - Új Nő

DUNEA, a.s.

A munkavégzés helye
Dunaszerdahely
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
ASAP
Bérfeltételek (bruttó)
1 000 EUR-tól/hónapA bérezés a pályázó tapasztalatától és tudásától függő.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A vezető-szerkesztői feladatkörbe tartozó tevékenységek:
• Teljes munkaidős vezetőként irányítja az Új Nő havilap szerkesztőségének újságíróit.
• Felelős a témák kiválasztásáért, és a formailag is minőségi újságírás biztosításáért.
• Javaslatokat tesz a lap tartalmának és arculatának fejlesztésére.
• Intézkedik az olvasószerkesztő által megjelenésre javasolt kéziratok, azok kellékei, fotói és illusztrációi határidőre történő továbbításáról.
• Bekéri az újságíróktól a kéziratokat, képeket, illusztrációkat, egyéb adatokat.
• Ütemtervet dolgoz ki, határidőket jelöl az anyagok beérkezésére és azt betartatja.
• Az előző szám értékelő értekezletének levezetése, mennyiségi, minőségi, formai, tartalmi szempontokból történő follow up.

Egyéb béren kívüli juttatások

• felelősségteljes munkakör,
• stabil háttér,
• fiatalos, dinamikus csapat,
• hosszútávú munkalehetőség,
• szakmai tanulási és fejlődési lehetőség.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

Újságírás, Média

Beszélt nyelvek

Magyar nyelv - Mesterfok (C2)

Egyéb ismeretek

Számítógép kezelés - Haladó

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

• Szerkesztői tapasztalattal rendelkezik, a média bármely területén.
• Megbízható, egyenes és határozott személyiség.
• Rendelkezik vezetői készségekkel.
• Önállóan és csapatban is képes dolgozni.
• Bizonyított már az újságírás területén.
• A magyar nyelv kiemelkedő, kommunikációs helyzethez és műfajhoz illő, választékos és pontos használata.
• Alaposság, szorgalom, megbízható, precíz, igényes munkavégzés.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az E.H.C.S. egy erős szlovákiai mezőgazdasági, élelmiszeripari, szállodaipari és gasztronómiai cégcsoport tagja. A társaság fő küldetése és célja elsősorban komplex tanácsadási szolgáltatások nyújtása pénzügy és emberi erőforrások területén a cégcsoporton belül.

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott
ID: 4390202  Dátum zverejnenia: 28.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/hónap