Vedúci/a baru/Recepčný/á

Villa Rosa

Miesto práce

Dunajská Streda

Termín nástupu

Ihneď

plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 100 EUR/mesiacZákladná mzda je 1100 EUR + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Každodenný kontakt a komunikácia s klientmi - osobne, telefonicky, emailom
  • Prijímanie hostí
  • Starostlivosť o bar
  • Vykonávanie administratívnych činností

  • práca pre stabilného zamestnávateľa, zachovali sme všetky pracovné miesta aj počas pandémie COVID
  • príspevok na stravu nad rámec zákona
  • možnosť odborného rastu
  • zamestnanecké zľavy
  • práca v priateľskom kolektíve

Ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem. Žiaľ z kapacitných dôvodov budeme môcť kontaktovať len uchádzačov, ktorý spĺňajú výberové kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

• komunikatívnosť (jednanie s ľuďmi)
• reprezentatívne vystupovanie
• kultivovaný písomný prejav
• spoľahlivosť

Romantická reštaurácia a penzión Villa Rosa sa nachádza v „hlavnom meste“ Žitného ostrova v Dunajskej Strede. Našich návštevníkov láka turistika za termálnou vodou, čistými dunajskými ramenami plnými rýb a množstvom divej zveri v okolitých lesoch. Vďaka blízkosti hraníc tvoria veľkú časť našich hostí turisti z Rakúska a z Maďarska.

Naše hodnoty

  • Stanovujeme si odvážne ciele, odhodlane a vytrvalo hľadáme inovatívne a kreatívne riešenia pre udržateľný rast.
  • S láskou a cťou sa staráme o súčasný a budúci úspech našich regiónov a komunít.
  • Navzájom sa podporujeme a preberáme osobnú zodpovednosť za všetky naše rozhodnutia, činy a kvalitu našej práce

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Diana Méhesová
E-mail: poslať životopis
ID: 4353257  Dátum zverejnenia: 24.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac