Upratovačka

DUNEA, a.s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
850 EUR/mesiacz toho základná mzda je 750 EUR + 100 EUR odmena za výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovanie spoločných priestorov a izieb v budove
- umývanie podlahy, čistenie okien, utieranie prachu, vynášanie odpadkov
- upratovanie spoločných priestorov (jedáleň, kuchyňa)
- upratovanie sociálnych zariadení a zabezpečenie starostlivosti o hygienu

- práca v príjemnom prostredí
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- zamestnanecké zľavy
- referral program – odmena za odporúčanie nového kandidáta

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- cit pre čistotu
-zmysel pre detail

Sme spoločnosť, ktorá sa špecializuje na hiring a následný management ľudských zdrojov. Našim poslaním je spájať ľudí hľadajúcich si prácu so stabilným zamestnávateľom z regiónu Žitný ostrov. Pomáhame budovať atraktívny lokálny trh práce, ktorý stojí na pilieroch profesionality, možnosti rastu, rozmanitosti a férových ponúk.

Hrdo zastupujeme spoločnosti:
DAC 1904, Mol football academy, Istermeat, Euromilk, Kukkonia, Villa Rosa, Bonté čistiareň, Amade Chateau, Agrosun, Súkromná klinika Sagax, DS Property, iQontact, ADC média a mnoho ďalších firiem, ktorý patria do našej holdingovej štruktúry.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4319345  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac