Financial controller - FK DAC 1904

DUNEA, a.s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 800 EUR/mesiacUvedená suma je minimálna garantovaná mzda na tejto pozícii, konečná mzda bude dohodnutá na základe skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás práca s číslami a hľadáte si nové uplatnenie? Do nášho finančného tímu hľadáme nového kolegu/kolegynku na pozíciu finančného kontrolóra.

Čo bude Vašou náplňou práce?

- Sledovanie a analýza hospodárenia jednotlivých stredísk, analýza jednotlivých druhov výdavkov a kontrola nákladov spoločnosti,
- konsolidácia, analýza a následný reporting aktuálneho finančného stavu v porovnaní s plánmi a prognózami,
- príprava podkladov pre pravidelný reporting,
- aktívna účasť na tvorbe plánov a forecastov,
- analýza a vyhodnocovanie projektov, ich výnosnosti a návratnosti
- hľadanie príležitosti na zlepšenie procesov, návrh možných riešení, hľadanie možností úspor,
- príprava ad-hoc reportov a analýz,
- aktívna podpora businessu,
- vyhodnocovanie finančných ukazovateľov.

- pracovná príležitosť u atraktívneho zamestnávateľa
- zľavy na firemné produkty a služby
- pružný pracovný čas
- vianočný bonus
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- referral program – odmena za odporúčanie nového kandidáta
- teambuilding
- možnosť profesijného rastu

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, ale v rámci efektívneho náboru, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Finančného kontrolingu, alebo finančnej analýzy

- nadšenie pre "čísla"
- analytické myslenie
- komunikačné a prezentačné zručnosti
- orientácia na výsledok a na detail
- samostatnosť
- iniciatívnosť

Sme spoločnosť, ktorá sa špecializuje na hiring a následný management ľudských zdrojov. Našim poslaním je spájať ľudí hľadajúcich si prácu so stabilným zamestnávateľom z regiónu Žitný ostrov. Pomáhame budovať atraktívny lokálny trh práce, ktorý stojí na pilieroch profesionality, možnosti rastu, rozmanitosti a férových ponúk.

Hrdo zastupujeme spoločnosti:
DAC 1904, Mol football academy, Istermeat, Euromilk, Kukkonia, Villa Rosa, Bonté čistiareň, Amade Chateau, Agrosun, Súkromná klinika Sagax, DS Property, iQontact, ADC média a mnoho ďalších firiem, ktorý patria do našej holdingovej štruktúry.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4148216  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac