Projektový manažér v stavebníctve

Dunea

Miesto práce

Dunajská Streda

Termín nástupu

Ihneď

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 3 000 EUR/mesiacUvedená mzda je východisková. Mzda prijatého uchádzača bude závislá od skúsenosti a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ambiciózneho a skúseného projektového manažéra, ktorý sa pripojí k nášmu tímu a prinesie svoje zručnosti a vášeň do našich stavebných projektov. Ak ste odborníkom v stavebníctve a máte silné organizačné schopnosti, potom hľadáme práve Vás.

Čo od vás očakávame:
  • riadenie zverených projektov od ich začiatku až po koniec,
  • definovanie cieľov projektu na základe požiadaviek zadávateľa,
  • výber, riadenie, koordinovanie a motivovanie členov projektového tímu,
  • stanovovanie zmluvných podmienok a príprava zmlúv,
  • riadenie, monitorovanie a vyhodnotenie jednotlivých etáp projektu,
  • vypracovávanie detailného projektového plánu (z hľadiska WBS, charter, budget, timeline,..)
  • riešenie rizík spojených so zvereným projektom,
  • komunikovanie s členmi projektového tímu, dodávateľmi, vedením spoločnosti a pod.,
  • reprezentácia spoločnosti voči partnerom a dodávateľom v záležitostiach týkajúcich sa zvereného projektu,
  • príprava reportov/vyhodnotení z priebehu projektu,
  • zodpovednosť za dodržiavanie legislatívnych a interných na zverených projektoch,
  • komunikácia s orgánmi verejnej správy zodpovednosť za náklady a časový harmonogram projektu,
  • riadenie výberového konania dodávateľov projektu.

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • možnosť pracovať na zaujímavých a inovatívnych stavebných projektoch.
  • zľavy na firemné produkty a služby
  • pružný pracovný čas
  • vianočný bonus
  • príspevok na stravu nad rámec zákona
  • referral program – odporúčaj kolegu a získaj zaujímavú odmenu
  • teambuilding
  • možnosť profesijného rastu

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, ale v rámci efektívneho náboru, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý
CENKROS - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • organizačné schopnosti
  • výborné vyjednávacie a prezentačné zručnosti - schopnosť efektívne komunikovať s klientmi, tímom a subdodávateľmi
  • schopnosť identifikovať a riešiť riziká
  • organizačné zručnosti a dôkladnosť v plánovaní a sledovaní projektových aktivít
  • flexibilita a adaptabilita

Výhodou je:
  • odborná spôsobilosť pre výkon činnosti Stavbyvedúci (osvedčenie)
  • znalosť maďarského jazyka

Spoločnosť Dunea, a.s. sa špecializuje predovšetkým na hiring a následný management ľudských zdrojov, na služby v oblasti účtovníctva, miezd, daňového poradenstva a transferového oceňovania.

Naším poslaním je spájať ľudí hľadajúcich si prácu v regióne Žitného ostrova. Pomáhame budovať kvalitný lokálny trh práce stojaci na pilieroch profesionality, kariérneho rastu, rozmanitosti a férových ponúk. Služby a pracovné ponuky sprostredkovávame predovšetkým firmám a ľuďom hľadajúcich si prácu v našom regióne.

Reprezentujeme spoločnosti Istermeat, a.s., Euromilk, a.s., FK DAC 1904, LOAR-VE, a.s., Warcun, a.s. - Hotel Amade Chateau, B.C. Invest, a.s. - Világi Winery, Agrosun spol. s r.o.

Naše hodnoty

  • Stanovujeme si odvážne ciele, odhodlane a vytrvalo hľadáme inovatívne a kreatívne riešenia pre udržateľný rast.
  • S láskou a cťou sa staráme o súčasný a budúci úspech našich regiónov a komunít.
  • Navzájom sa podporujeme a preberáme osobnú zodpovednosť za všetky naše rozhodnutia, činy a kvalitu našej práce

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4139743  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac