Obsluha čerpacej stanice Slovnaft

Dunauto DS s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
850 EUR/mesiac+ príplatky (sobota, nedeľa, sviatok, nočná zmena) + odmena podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na zmeny v nepretržitom režime denná - nočná 12 hodinové
- predaj pohonných hmôt, potravinárskych výrobkov a autokozmetiky
- obsluha hotovostných a bezhotovostných platieb
- práca s pokladňou
- preberanie a dokladanie tovaru, kontrola regálov, aranžovanie
- udržiavanie čistoty a poriadku v predajni, vo vonkajších priestoroch ČS
- zodpovednosť za dodržiavanie štandardov SLOVNAFT

- práca v dynamickej, rozvíjajúcej sa spoločnosti,
- prijemný a mladý kolektív
- stabilná a dlhodobá práca
- bonusy podľa výkonu
- školenia a uniformy sú hradené zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v službách a v obchode vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré komunikačné schopnosti
- pozitívny prístup
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- bezúhonnosť

Spoločnosť DUNAUTO je autorizovaný koncesionár pre predaj a servis automobilovej značky BMW, Fiat, Alfa Romeo a Jeep. Poskytuje komplexné služby v poistení, v likvidácii poistných udalostí, v uzatváraní leasingov. S uvedenými službami pôsobí na trhu už viac ako 30 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4503337  Dátum zverejnenia: 18.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac